fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-04-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Пляжна фотосесія «Перших Леді»

Фінал Студреспубліки — дійство, яке дає можливість проявитися мисленню, прокачати здібності та навички, необхідні для прогресу України та світу. Унікальний простір розвитку складається з наріжного елементу — оргдіяльнісної гри, а також понад 20 суб-фестів. Особлива ж перлина — це конкурс краси особистості «Перша Леді». Публікуємо світлини традиційної пляжної фотосесії учасниць.

«Перша Леді» відома тим, що враховує не лише естетичну складову конкурсанток, які представляють різні регіони та виші України, але й інтелектуальну, активістську, творчу. Невід’ємна складова конкурсу* — пляжна фотосесія від талановитого фотографа. Найкращі миттєвості «пляжки» — для вас.

Щорічно учасниці загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» отримують чудове професійне пляжне портфоліо. На цей раз з конкурсантками працював прекрасний фотограф Максим Тарківський. Досвідчений республіканець намагався поєднати в образах дівчат неповторність їхніх особистостей із прогресистською, футуристичною атмосферою Студреспубліки.

Найкращі світлини традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» — тут

Нагадаємо, що 24 серпня під час шоу закриття фіналу ХХII Студреспубліки-2020 (проходив 22–25 серпня 2020р. у Скадовську, на узбережжі Чорного моря, на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості») та нагородження переможців/ниць відбувся конкурс краси особистості «Перша Леді», який містив яскраві, фахово поставлені дефіле; в переддень конкурсу дівчата презентували одну з основних «фішок» конкурсу — власні соціальні проєкти.

Наші «Перші Леді» — талановиті, активні та відповідальні, вміють поєднувати красу, розум і прогресивну громадянську позицію. Студреспубліка — чи не єдина громадська організація (рух) в Україні, яка навчилася бачити гідність у всіх людях і допомагати розкривати найкращі чесноти. Головне ж, що республіканці надають можливість працювати над складними мисленнєвими завданнями, над модернізацією, бо тільки ця дуже непроста робота, яка потребує надзусиль, зможе врятувати Україну.

Пляжна фотосесія-2020
Аналітика гри-2020

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки