fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Які рими і ноти зараз зможуть нас пробудити?

Музика з соціальним посилом та полум’яна поезія обов’язково потрібні в справі усвідомлення та розбудови Інакшої України. Найкрутіші мистецькі витвори презентуватимуть у рамках Music Live Awards і «Леся-фесту» на фіналі XXIII Студреспубліки. Коли вам не до лампочки, як живе наша країна і прості люди в ній, коли ви не можете мовчати на несправедливість, то нагадуємо, що люди довгої доброї волі з усіх українських усюд збираються разом 21–24 серпня 2021р. на березі Чорного моря, у Лазурному, щоби конструювати «Інакшу Україну — для Нового світу» [+ голосувалка].

Якщо вам є що сказати світові мовою музики та поезії, ви розумієте, що для справжнього прогресу необхідна соціальна справедливість, примноження Спільного Блага і надзусилля, готові про це яскраво заявити перед кращою молоддю країни з нагоди 30-річчя Незалежності України, то ще встигаєте подати заявку на конкурс композиції на соціальну тематику й узяти участь в інет-голосуванні. А також податися на участь у поетичному «Леся-фесті». Деталі про все-все* — нижче.

Music Live Awards

На Studrespublika Music Live Awards є номінація «Краща композиція на соціальну тематику», де зміст авторської пісні повинен передавати соціальну проблематику, можливі шляхи вирішення громадянських бід, притягувати увагу людей до важливості й актуальності подолання деградації навколо нас. Пріоритет віддається композиціям, підготовленим спеціально для Music Live Awards.

Запрошуємо до участі! Реєструйтеся онлайн — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту — і надсилайте свої треки на соціальну тематику на office@studrespublika.com (продублюйте повідомлення на malichova@ukr.net). Обов’язково прикріпіть фото і вкажіть контакти. Заявки приймаються до 17 серпня.                                                      

Деталі — у кураторки Music live awards Валерії Маліхової, 067 225 29 85.

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію з живими концертами виступали ВВ, «Бумбокс», С.К.А.Й., «Тік», Ёлка, «Оркестр Че», «Пающіє труси», «Фліт», «Роллік’с», Lюк, Дмитро Бабак, Panke Shava, «Давня казка», «Небо для себе», «Криголам», «Етсетера», «Сен-Тропе», DK,DANCE, SOKOLOVSKY, «Онейроїд», Two Voices, DEDoff та ін.

«Леся-фест»

«Леся-фест» — це суб-фестиваль імені геніальної Лесі Українки для літераторів/ок нового покоління, які сприяють відкриттю очей у громадян, наближаючи Інакшу Україну! Учасники/ці «Леся-фесту» неодноразово доводили, що поет(ка) — це інтелектуальна особистість, яка до того ж дуже тонко відчуває всі реалії сьогодення, і в жодному разі не залишається осторонь проблем, шукає відповідь на надскладні виклики і впевнено крокує вперед, до пошуку рішень. Особливо актуальним поетичне змагання є цього року, адже це і 150-річчя Лесі Українки, і 30-ліття Незалежності України.

Уже традиційним партнером «Леся-фесту» є чудове видавництво «Саміт-книга».

Спочатку у конкурсі буде 2 тури, кожен по 3 хв. на поета/ку. Голосувати будуть виключно слухачі/ки. Тож, це чудова можливість стати дійсно народним/ою поетом/кою!

А найкращих і найпопулярніших визначатимуть у 3-му турі, коли за 20 хв. необхідно буде написати вірш на обрану тему (в рамках проблемного завдання Студреспубліки-2021 «Інакша Україна — для Нового світу»).

 

Щоб узяти участь, пройдіть обов’язкову онлайн-реєстрацію — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

Деталі — у кураторки «Леся-фест» Анастасії Бридихіної, 095 1000 435, nasty.bruduhina@gmail.com   

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Голосуй за кращих у Music Live Awards тут

Як проходив Music Live Awards на фіналі Студреспубліки-2020 
Як проходив «Леся-фест» на фіналі Студреспубліки-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бридихіна, Валерія Маліхова