fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-05-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Music Live Awards — музика для соціального прогресу

На фіналах Студреспубліки, окрім амбіції до мисленнєвої роботи в рамках оргдіяльнісної гри, наша молодь також вдало проявляє і розвиває свої багаточисельні таланти. Круті музичні композиції з соціальним посилом можна почути під час суб-фестивалю Music Live Awards.

Як проходив Music Live Awards-2020* під час фіналу ХХІІ Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості», що проходив на березі Чорного моря, у Скадовську, хто змагався і переміг в інтернет-голосуванні, а також лінки на конкурсні треки — нижче.

Нагадаємо, що в інтернет-голосуванні MLA-2020 брали участь 11 музичних колективів і виконавців/иць із різних куточків України: Єгор Ролін, Онейроїд, Горе От Ума, Low Banger, Kayuk & iLLim88, Martin Eden, Анатолій Кольоса, BandA, ГориниЧ ЗМІЙ, У.М. [Убийцы Мозга], ScuffUnder.     

За підсумками інтернет-голосування перемож(ни)цями стали: І місце — музичний проєкт Martin Eden (Київ), 58,5%; ІІ місце — Low Banger (Полтавщина), 32,6% і ІІІ місце — кавер-бенд BandA (Полтавщина), 4,7%.

А вже безпосередньо на самій Події Покоління гурти і музикант(к)и в рамках Studrespublika Music Live Awards по вечорах, після складних пленумів другого та третього днів оргдіяльнісної гри, музичною енергією заряджали учасників/ць фіналу Студреспубліки (22‒25 серпня 2020р.).

Що ж, час готуватися до літнього циклу Студреспубліки-2021! Прогресивні музикант(к)и, які хочуть донести до України і всього людства непопсову, прогресивну, соціальну музику — чекаємо на вас!

 

 

 

 

 

 

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію з живими концертами виступали ВВ, «Бумбокс», С.К.А.Й., «Тік», Ёлка, «Оркестр Че», «Пающіє труси», «Фліт», «Роллік’с», Lюк, Дмитро Бабак, Panke Shava, «Давня казка», «Небо для себе», «Криголам», «Етсетера», «Сен-Тропе», DK,DANCE, SOKOLOVSKY, «Онейроїд», Two Voices, DEDoff та ін.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Прослухати і завантажити собі всі класні композиції можна тут і тут 

Аналітика гри-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки