fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-08-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Прогресивна музика і класна поезія — для спільного блага

У рамках фіналу ХХІІ Міжнародної програми «Студентська республіка», який відбудеться 22-25 серпня 2020р. на березі моря, у Скадовську, на тему: «Надзусилля для прогресу та справедливості», всі люди довгої доброї волі давно очікують на суб-фест Music Live Awards. Найкращі артист(к)и вже проходять відбір по інтернетголосуванню на сайті Студреспубліки. Також запрошуємо долучитися до поетичного «Леся-фесту». Звісно, як і завжди, цього року будуть «Денна туса» та «Нічна туса» [+ голосувалка].

Якщо тобі є що сказати світові мовою музики та поезії, ти розумієш, що для реального прогресу необхідна соціальна справедливість і надзусилля, готовий про це яскраво заявити перед кращою молоддю країни з нагоди Дня незалежності України, то ще встигнеш подати заявку на конкурс композиції на соціальну тематику й узяти участь в інетголосуванні. А також податися на участь у «Леся-фесті». Деталі про все-все* — нижче.

Studrespublika Music Live Awards

На Studrespublika Music Live Awards є номінація «Краща композиція на соціальну тематику», де зміст авторської композиції (приміром, пісні) повинен передавати соціальну проблематику, можливі шляхи вирішення громадянських проблем, притягувати увагу людей до важливості й актуальності подолання деградації навколо нас. Пріоритет віддається композиціям, підготовленим спеціально для Music Live Awards.

Запрошуємо до участі! Надсилайте свої треки на соціальну тематику на office@studrespublika.com, обов’язково прикріпіть фото і вкажіть контакти.

MUSIC LIVE AWARDS! Доведи, що саме ти кращий серед кращих та отримай музичну премію Studrespublika Music Live Awards!

Всі питання — до куратора суб-фестивалю Music live awards Дмитра Лузановського, 068 169 88 24

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію з живими концертами виступали ВВ, «Бумбокс», С.К.А.Й., «Тік», Ёлка, «Оркестр Че», «Пающіє труси», «Фліт», «Роллік’с», Lюк, Дмитро Бабак, Panke Shava, «Давня казка», «Небо для себе», «Криголам», «Етсетера», «Сен-Тропе», DK,DANCE, SOKOLOVSKY, «Онейроїд», Two Voices, DEDoff та ін.

«Леся-фест»

«Леся-фест» — суб-фестиваль імені геніальної Лесі Українки для літераторів/ок нового покоління! Дуже багато хто призвичаївся до комфорту, до поетики, яка милує нам душу і наповнює смислами мозок, але водночас відмовляється сприймати поезію реальності, ту, яка не підпорядковується мейнстриму, яка дратує конформну більшість, яка оголошує всім чесну і часто неприємну правду нашого буття.

Для того, щоб розібратися у найважливіших питаннях людства і долі окремої людини, щоб уявити кращий, Інакший світ, щоб солідарно будувати його і творити синергію надзусиль — нам допоможе «Леся-фест» на фіналі Студреспубліки-2020. Уже традиційним партнером «Леся-фесту» є чудове видавництво «Саміт-книга».

Поезія — це не книга в бібліотеці і не вірші напам’ять.
Поезія — це свято.
«Леся-фест» — заклик до рішучих дій. Для того, щоб долучитися, необхідно пройти онлайнреєстрацію:

Спочатку буде два тури, кожен по 3 хв. на поета/ку. Голосувати будуть виключно слухачі/ки. Тож, це чудова можливість стати дійсно народним/ою поетом/кою!

У третьому турі поет(к)и, які набрали найбільшу кількість голосів, змагатимуться за перемогу.

За 20 хв. необхідно буде написати вірш на обрану тему.

Нехай поезія прикрашає!

Довідки — у кураторки «Леся-фесту» Євгенії Резник, 050 931 05 10

Творчі суб-фестивалі плавно перейдуть і в інші дозвіллєві, не менш цікаві. Скорочені, звичаючи на карантинні обмеження, але, переконані, не менж двіжові! У форматі «Денної туси» проходять естафети, жартівливі бої, запливи, забіги… а під час «Нічної туси» — ви також обмінюватиметеся позитивом та енергетикою, перенесетися в інший світ — світ танців і веселощів, де всі рівні та прекрасні. Цей світ наповнений люміями світломузики та сяйвом лазерів, а звук стає майже відчутним на дотик.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Голосуй за кращих у Music Live Awards тут 

Як проходив Music Live Awards на фіналі Студреспубліки-2019
Як проходив «Леся-фест» на фіналі Студреспубліки-2019

Як проходила «Денна туса» на фіналі Студреспубліки-2019 
Як проходила «Нічна туса» на фіналі Студреспубліки-2019 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки