fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Music Live Awards – це про те, як зарядити прогресом ціле покоління

На фіналі ХХІ Студреспубліки зібралась найпрогресивніша молодь країни, яка працювала над темою «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Тому, коли стало питання творити, то музикант(к)и та виконав(и)ці на Music Live Awards запалили драйвовими та соціально гострими композиціями.

Як проходив Music Live Awards-2019, хто змагався і врешті виборов перемоги в інтернет-голосуванні та номінації за кращу соціальну композицію, а також лінки на круті конкурсні треки — у статті далі.

Енергійна боротьба, як і завжди, почалась ще на рівні інтернет-голосування, де виконав(и)ці вперше представили свої композиції. Загалом було 12 дуже талановитих колективів і виконавців/иць із різних куточків країни, які долучились до MLA-2019: Микола Кучерявий, Scuff`Under, FRISSON, Legioner, Катерина Качановська, The Wheels, булочный ЦЕХ, Андрій Бегар, КОЧІВНИК, The Cup of Space, Kayuk, Agroboys&agrogirls.

За підсумками інтернет-голосування перемож(ни)цями стали: І місце – Микола Кучерявий (Київ), 56,3%; ІІ місце – бенд Agroboys&agrogirls (Полтавщина), 38,5% і ІІІ місце – гурт The Wheels (Полтавщина), 1,2 %. 
Music Live Awards заряджав фінальну Студреспубліку протягом усіх 3-х діб дійства. Так, 23 серпня 2019р. суб-фест відкрили сміливі та качьові виконавці – «ветерани» з Рівненщини, а найпершим виступив Frisson, за ним хвилю підхопив Legioner, завершили виступи киянин і киянка – фіналіст конкурсу Микола Кучерявий і «Ваша Настінька».


Наступний день запалював бенд із Полтавщини, переможці у конкурсі в номінації за кращу соціальну композицію — Agroboys&agrogirls, із крутезною піснею про Студреспубліку «Ми – республіканці». Завершенням другого дня став андеграундний хіп-хоп батл, який провів Женько Кулик із гурту «Сен-Тропе», а відкрила його своєю гостросоціальною творчістю членкиня журі, поет Євгенія Більченко.

Третій день, під час нагородження, закривали перемож(ни)ці конкурсу – Микола Кучерявий та Agroboys&agrogirls. Тож, вітаємо переможців/иць, дякуємо учасникам/цям і готуємось працювати протягом наступного республіканського року, щоб модернізовувати країну, робити життя справедливішим і дарувати вам якомога більше найякіснішої української музики!

Прослухати і завантажити собі всі класні композиції можна тут і тут

Аналітика гри-2019
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко