fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Чув, цей-той! Обращаємся до всіх українських громадян!

Чув, цей-той, народ, це «Сен-Тропе», Дімон і Жека! Звертаємось до всіх українських громадян, які хочуть, щоб скоріше був мир не тільки у нас, але й в усьому світі, і щоб Україна прогресивно розвивалася, а народ мав достойне життя! Буде сонце, море, пляж, Сен-Тропе – приїжджай на фінал ХХ Студреспубліки [+ відео]

Як мадридський «Реал» Лігу Чемпіонів, так само і ми 3 роки поспіль вигравали Music Live Awards на Студреспубліці! Нам було нелегко, але ці перемоги давали нам сил і віру в себе. За цей час ми змогли годно виступити на «X-факторі», стали зірками телебачення в інших медіапроектах, постійно випускаємо нові пісні, які стають хітами в молодіжному середовищі, у кожному регіоні України в нас є друзі, з якими ми познайомилися саме на Студреспубліці!

І в цьому році ми вирішили дати дорогу іншим хлопцям і дівчатам. Адже Студреспубліка – це майданчик зростання талантів, тут народжуються ідеї, учасники загартовуються на активну діяльність і знаходять жагу до нових перемог!

Група «Сен-Тропе» єдина в Україні, хто відкрито говорить про проблему деградації на селі, занепад культури, знецінення взаємоповаги й відносин у суспільстві – це ми проносимо у своїй творчості. І закликаємо усіх розвиватися!

Якщо ти хочеш, щоб твоє село, твій город і твоя країна ставали більш прогресивними, приїжджай на ХХ Студреспубліку, де будуть підніматися всі ці питання і знайдеш для себе всі відповіді!

Буде сонце, море, пляж, Сен-Тропе – приїжджай! Погналі!

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: «Сен-Тропе»