fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Music Live Awards – це драйв і прогрес! Покоління, качаймося! (оновлено)

Наближається фінал ХХІ Студреспубліки, де потужно лунатимуть нові талант(к)и. Music Live Awards відкриває крутезних артистів/ок із усіх куточків України, які точно не залишать вас байдужими. Нудьга – то точно не про нас. Майбутнє – ось наш орієнтир! Тому, гайда реєструватися і плануймо запалювати на Music Live Awards, у рамках найбільшої молодіжно-громадської події року – фіналу Студреспубліки-2019, який проходитиме з 23 по 26 серпня 2019р. на самому узбережжі Чорного моря на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Подавайте заявки на участь! [+ голосувалка].

Тема зобов’язує до соціального контексту композицій це дуже серйозно врахується. Отже, якщо тобі є що сказати світу мовою музики, ти розумієш необхідність миру, справедливості й прогресу, готовий про це яскраво заявити перед кращою молоддю країни з нагоди Дня незалежності України, то скоріше подавай заявку. Деталі – нижче.

На сцені фіналу ХХІ Студреспубліки-2019 відбудеться музичний марафон за участю переможців/ниць регіональних відборів, а також гуртів «глядацьких симпатій» – переможців/ниць інтернет-голосування, яке розпочнеться незабаром.

Надзвичайно важливою для Music Live Awards є номінація «Краща композиція на соціальну тематику». Зміст авторської композиції (приміром, пісні) повинен передавати соціальну проблематику, можливі шляхи вирішення громадянських проблем, притягувати увагу людей до важливості й актуальності подолання того низхідного, що відбувається навколо нас. Пріоритет віддається композиціям, підготовленим спеціально для Music Live Awards.

Зверніть увагу, на різних сценах Студреспубліки за її 21-річну історію з живими концертами виступали ВВ, «Бумбокс», С.К.А.Й., «Тік», Ёлка, «Оркестр Че», «Пающіє труси», «Фліт», «Роллік’с», Lюк, Дмитро Бабак, Panke Shava, «Давня казка», «Небо для себе», «Криголам», «Етсетера», «Сен-Тропе», DK,DANCE, SOKOLOVSKY, «Онейроїд», Two Voices, DEDoff та ін.

Заявки для гуртів і виконавців/иць на участь приймаються до 12 серпня. Конкурс соціальної композиції триватиме до 23 серпня 2019р.

Не допускаються композиції, які пропагують вживання алкоголю чи наркотиків, насильство, фашизм, ксенофобію та сепаратизм й інше, що не відповідає етичним нормам.

А ще на фіналі проходитиме Хіп-хоп батл у форматі «Версус 1×1» і фрістайл під біт на тему, звісно ж, модернізації. Запрошуємо всіх, хто вважає себе талановитим/ою репером/кою і готовий/а відстоювати у батлі своє місто чи село:

Реєструйтесь для участі у фіналі ХХІ Студреспубліки та, зокрема, Music Live Awards:

Рекомендуйте тим, хто хоче заявити про себе перед наймодерновішою молоддю України і кому є, що сказати суспільству.

Деталі та подача заявок — у куратора Music Live Awards Артема Ніколенка, 095 258 28 95, aenikolenko@gmail.com

Голосуй за кращих тут
Як проходив Music Live Awards на фіналі Студреспубліки-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко