fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-09-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Покоління Республіки у ритмі прогресу

Фінал ХХ ювілейної Студреспубліки зібрав енергійних людей із усієї країни, щоб спільно попрацювати над ключовою для України темою — «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». А оскільки без творчості жодна модернізація неможлива, то за діло взялися талановиті музикант(к)и та виконав(и)ці. Замість хандри, «обивальства» та «скрєп» – Music Live Awards.

Як проходив Music Live Awards-2018, хто змагався і врешті виборов перемоги в інтернет-голосуванні та номінації за кращу соціальну композицію, а також лінки на круті конкурсні треки — у статті далі.

Запекла боротьба почалася ще за декілька тижнів до Події Покоління, коли було оголошено інтернет-голосування за народних улюбленців/иць — і перегони вийшли серйозними.

Ось вони — чудові 19 колективів і виконавців/иць із усіх українських усюд, які долучилися до MLA-2018: Agroboys, Begar, BlackMary, Dedoff, MonTMor, Frisson, FTOR, JANINO, Kayuk, Legioner, ScuffUnder, Space Spice Boy, SSnake, Swan, «Горе От Ума», «КозачоК», «Купер», Леша Немой, «Онейроїд».

За підсумками інтернет-голосування переможцями стали: І місце – гурт DEDoff (Дніпропетровщина), 36.2%; ІІ місце – бенд Agroboys (Полтавщина), 31.9% і ІІІ місце – гурт «Онейроїд» (Полтавщина), 23%.

 

 

 

 

 

Music Live Awards прошивав матерію Студреспубліки протягом усіх 3-х діб дійства. Так, 24 серпня 2018р. суб-фест відкрили сміливі та качьові виконавці з Рівного, першим виступив Frisson, за ним хвилю хайпу підхопив Legioner, який завершив свій виступ гімном Рівненської Студреспбліки, після хлопців ініціативу до себе перебрала ніжна й емоційна учасниця з Харкова – BlackMary, а завершили перший день виступів мажорною нотою про Студреспубліку полтавці – Agroboys.

 

 

 

 

 

 

Наступний, теж надзвичайно драйвовий день відкрила Вінниччина в особі Єгора Звонарьова, який виконав декілька ліричних композицій, наступними запалювали вже наші традиційні учасники — андеграундне творче об’єднання з Волині — Scuff’Under з критикою мейнстриму та попси. За ними неформатну хіп-хоп-хвилю підхопив МС із Одещини Swan, який показав, що таке південний реп. Найбільше «підривав» його трек «Открой свои глаза» — за нього музикант отримав кубок за кращу соціальну композицію!

 

Завершував 2-й день виступ відомої групи «Онейроїд», яка запалила всю «Студентську республіку» та довела, що рок-музика жива й процвітає. Більше того «Онейроїд» зробили свій внесок у Майбутнє та модернізацію й подарували Студреспубліці свою драйвову патріотичну, навіть революційну пісню «Юність України».

 

 

 

 

«Двадцятка» пройшла під гаслом «ХХ років для України – Покоління Республіки», тому на завершення виступили спеціально запрошені гості, «ветерани» Студреспубліки, минулі переможці Music Live Awards.

 

 

 

 

 

Спочатку гару давав володар гран-прі Music Live Awards-2014 SOKOLOVSKY (Кіровоградщина), після якого Республіку качали 3-разові переможці Music Live Awards, відомі на всю Україну народні репери, що продвигають соціальну проблематику села – «Сен-Тропе». Цьогоріч хлопці не брали участь у відборі й передали естафетну паличку іншим талант(к)ам.

 

 

 

 

 

Тож, вітаємо переможців, дякуємо учасникам/цям і готуємось працювати протягом наступного республіканського року, щоб модернізовувати країну, робити життя справедливішим і «запалювати» нових, справжніх українських «зірок»!

Прослухати і завантажити собі всі класні композиції можна тут і тут

Аналітика гри-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко