fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-12-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Запалювали та розважали – це Music Live Awards

Зима вже на вулиці, а нам так хочеться повернути тепле літо, тому разом пригадаємо, як під час проведення фіналу XVІ Студреспубліки-2014 увечері 24 та 25 серпня 2014р., до Дня Незалежності, відбулася неймовірна музична подія – проведення суб-фестивалю Music Live Awards. Гран-прі отримав кіровоградський дует SOKOLOVSKY.

Для того, щоб виступити на головній сцені Студреспубліки та поборотися за музичну премію Studrespublika Music Live Awards попередньо гурти боролися за право бути названими кращим гуртом за допомогою онлайн-голосування на сайті Студреспубліки.

Під час фіналу на Студреспубліці, зокрема, виступали дуети Two Voises і SOKOLOVSKY, які з неймовірним шаленим ритмом розпалили у республіканців бажання танцювати, співати та розважатися до світанку.

Звісно, серед усіх команд-учасниць виступи фіналістів – найочікуваніша музична подія суб-фесту. У цьому році на сцені Студреспубліки також «відгриміли» гурти INFA, The Airchoppers.

Однак, дует SOKOLOVSKY став абсолютним переможцем Music Live Awards Студреспубліки-2014, оскільки отримав перше місце в інтернет-голосуванні та гран-прі під час живих виступів. Вітаємо та бажаємо постійного творчого натхнення!

Учасники суб-фестивалю Music Live Awards-2014 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Копистко