fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
24-05-2016 / всі теми /  м. Київ

Модернізація зрозуміла навіть діткам

Ніколенко і дітиНа вихідних пройшов ІІ Mini Maker Faire Kyiv – футуристична виставка, яка на практиці показала, що майбутнє зовсім поруч із нами! Студреспубліка не пасла задніх, креативно презентувала свою діяльність і дізнавалася в юних, молодих і вже досвідчених киян, із чим у них асоціюється модернізація.

Kyiv Mini Maker Faire, що проходив 21-22 травня 2016р. у столиці, на території одного з павільйонів ВДНГ, змусив громадян мислити нестандартно, побачити зовсім нові (або давно позабуті) речі та, головне – втілювати прогресивні ідеї в життя. Як все проходило і чим там займалася Студреспубліка, дізнаєтеся прямо зараз.

Kyiv Mini Maker Faire – фестиваль винахідників, інженерів, мрійників, яких об’єднує слово «мейкери». Учасники представили свої проекти на теми:Рука робота!

  • робототехніка та мікроконтролери,
  • 3D-друк та адитивні технології,
  • моделювання та прототипи,
  • Green Energy;
  • будь-які інші механізми та футуристичні ідеї.

До речі, мейкери – це ціла субкультура зараз в Америці, і вона стрімко набирає популярності. Нещодавно навіть президент Обама взяв участі в одному з заходів мейкерів. На зміну колись фантастично популярним у радянські часи гурткам технічної «самодіяльності» – винахідництва, рукоділля, науково-технічної творчості тощо – після багатьох років занепаду масового руху «самодєлкіних», приходять мейкери.

3D принтер.

Діти на виставці.

 

 

 

 

 

 

 

Звичайно, що Студреспубліка як єдиний в Україні модерновий громадський рух із радістю допомогла організаторам (ГО «Мейкер Хаб») із поширенням інформації про подію та взяла участь у фесті. Для нас бути там – абсолютно природно! Наша анімаційна точка була серед понад десятка різноманітних 3D-принтерів, стендами всесвітньовідомих брендів YouTube, Intel, наших друзів із Impression, хенд-мейд-майстрів, книжкових видавництв, софт-фірм, інших українських та іноземних інноваційних компаній.

Наші малюнки.Республіканці показали, що винаходи і прогрес – це не лише справа самовідданих гіків, але й те, що всі наші іноді дивні ідеї, можна втілити у національному масштабі, побудувати справді модернову державу.

Активіст Студреспубліки, депутат Студентського парламенту України-2015/2016, член Громадської ради при Мінмолодьспорті Артем Ніколенко у костюмі героя комп’ютерної гри запитувався, якою відвідувачі бачать модернізацію – у вигляді картинки чи якогось символа.

Малюночки змусили багато про що задуматися: модернізація – це і телепорти, і роботи, які навчають дітей і… пригощають морозивом, це і уряд, який складається з програмерських нулів та одиничок, і ракета, і модель атому, і кіборг, і просто чистий зелений двір, і багато інших, не менш оригінальних символів. Отже, з розумінням, що воно таке модернізація – в учасників інноваційної події проблем не було. За результатами акції визначили переможця: один із юних талантів витягнув номерок картинки переможниці Надії Косинської, яка отримала книгу одного з найвідоміших українських інтелектуалів, економіста, друга Студреспубліки Богдана Гаврилишина.

Лідери республіканців говорять про модернізацію.

Переможці конкурсу.

 

Мейкерський фест зібрав багато прогресивної молоді, молодих науковців, допитливих відмінників та інших техноромантиків, із яких згодом виросте прогресивна, інтелектуальна, просунута еліта України. Студреспубліка, що об’єднує найпрогресивнішу молодь країни, запропонувала учасникам ідею модернізації України. Бо тільки вільне суспільство може побудувати країну своєї мрії, і це в наших руках!

Отже, нещодавно, коли більшість із нас насолоджувались вихідними й сиділа з кавою чи чимось іншим перед компом, поряд відбувались фантастичні речі – ходили роботи, літали дрони, жила своїм життям віртуальна реальність, і, хоча, для студреспубліканців це звичайні речі, для нашої країни це виклик – який ми подолаємо! Бо Студреспубліка – це місце втілення мрій!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко