fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-06-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Місто можливостей, що створює молодь

22-24 червня 2017р., урочище Десенка-Чорторий, берег річки, навпроти ТРЦ Sky Mall знову шаленітиме від завзятих студентів, що всі сили докладатимуть для пошуку відповідей у оргдіяльнісній грі на тему: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Києва». На кожного учасника чекає драйв та енергія нон-стоп у рамках мульти-фестивальної частини! Ну, що, хайпанемо трошечки?

Про всі цікавинки, сюрпризи та приколи Київської міської Студреспубліки-2017, а також, як туди потрапити — далі.

photo_2017-06-19_10-26-20

Отже, окрім ОДГ на вас чекають зустрічі, майстер-класи, факультативи з видатними киянами, суперовими експертами, ще — творчі вечори, багато спорту, музики й… усе, чого забажає студентський допитливий розум. Найочікуванішою подією програми стануть вибори Студентського мера та магістрату столиці.

Молодь із усієї України, та й ба, різних куточків світу, приїздить до Києва, аби здобувати освіту, освоювати нові горизонти, зростати професійно й особистісно, розвиватися творчо, а у подальшому створювати сім’ї та розбудовувати столицю. Де зробити це все та ще й у стислі терміни? Правильно! Під час проведення столичного регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка»!

Тож:
— хочеш, щоб життя змінилося на 180° — бери друзів і реєструйся!
— хочеш стати професіоналом своє справи — тобі, безперечно, сюди!
— щось хочеш, але не можеш зрозуміти, що — тобі все одно сюди!

На учасників чекає: Конкурс краси «Перша Леді», «Квест-фестиваль», «Студентська Мафія», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс, «Нічна туса», «Денна туса», спортивно-журналістський проект «Республікада», «Дебати», Інтелектуальні ігри, Music Live Awards

Зустрічайте цьогоріч Перший фестиваль студентських інновацій Student innovation, а також, виставку здобутків і творчості студентів Аrt life.

Студентський мер і магістрат столиці, переможці всіх суб-фестів будуть нагороджені на сцені цінними подарунками від партнерів. А феєричний шоу-концерт стане завершенням мульти-фестивалю!

Хочеш узяти участь? Просто пройди онлайн-реєстрацію:


Організатори: ВП ВМГО «Студентська республіка» в м. Києві. За довідками звертайтеся до лідерки Київської міської Студреспубліки, регіональної координаторки столичної Студреспубліки-2017 Людмили Рудкевич: 093 041 69 80.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки