fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Кращі мафіозі та майстри(ні) настілок, готові до всеукраїнських змагань?

21–24 серпня 2021р. на самому березі Чорного моря в рамках мульти-фестивальної частини фіналу XXIII Студреспубліки на тему «Інакша Україна — для Нового світу» відбудеться всеукраїнський турнір з «Республіканської Мафії» та змагання з Настільних ігор. Приєднуйтеся, реєструйтеся!

Фінал Студреспубліки-2021* уже зовсім незабаром. Є можливість узяти участь у ще двох класних суб-фестах: «Республіканській Мафії» та Настільних іграх. Що для цього потрібно — в анонсі.

«Республіканська Мафія»

Цього року «Мафія» пройде з республіканськими особливостями. Гравці/чині — громадян(к)и міста, вони ж потенційні революціонер(к)и. Серед цих жителів/ок є організована меншість — мафія, вони ж противники можливого прогресу. Ватажок мафії — олігарх! Ватажок революціонерів/ок — кандидат(ка) в депутат(к)и! Гравці/чині, які воюють проти олігархів/инь, викривають їх — республіканці/ки. Ведучий/а — це дух революції.

«Республіканська Мафія» — це саме та гра, яка відкриє ваш потенціал до лідерства, навчить знаходити власний підхід до будь-якої людини та саме головне — це адреналін, революційний дух, який буде тримати вас протягом всієї гри.

У свій час початок розвитку «Мафії» серед українських студентів дали саме Студреспубліка та НДЛМ. А згодом «Студентська Мафія» еволюціонувала в «Республіканську Мафію».

Настільні ігри

Інтелектуальним «аперитивом» стане суб-фестиваль «Настільні ігри». Зокрема, передбачені турніри з «Монополії», Fantasy і «Хто я».

Ну що, вже уявляєте, як буде круто? А ви помиляєтеся… бо буде в 1000500 разів краще, ніж про це думаєте! Тож саме час зареєструватись і розповісти своїм друзям/подругам! Обов’язкову онлайн-реєстрацію можна пройти або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою спеціального Telegram-боту:

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Деталі — у куратора «Республіканської Мафії» та суб-фесту «Настільні ігри» Владислава Марченка, 096 553 10 87

Як проходила «Республіканська Мафія» на фіналі Студреспубліки-2020 
Як проходили Настільні ігри на фіналі Студреспубліки-2020  

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Марченко