fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-09-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Коли люди прогресу разом — жодна мафiя не страшна

Який фінал Студреспубліки без протистояння «червоних» і «чорних»? Цього року легендарна «Мафія» вiдбулася дуже особливо — за оновленими правилами. Бо ж тема мульти-фесту — «Надзусилля для прогресу та справедливості». Але про все по порядку… 

Місто засинає — і прокидається «Мафія». Всеукраїнський турнір із цієї інтелектуально-психологічної гри є одним із найпопулярніших суб-фестів. Хто ж на фіналі ХХІІ Студреспубліки-2020, який проходив 22-25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, в Скадовську*, виявився вправнішим: мафія чи мирні жителі/ьки — в підсумках.

У боротьбi за прогрес та справедливiсть було трошки підкореговано правила гри в «Студентську Мафiю» й, окрім класики, частина турніру експериментально проходила за модифікованими правилами «Республіканської Мафії». Зауважимо, що до розробки нових республіканських правил долучився республіканець Дмитро Кандиба.

Новацією стало те, що проти мафiї та олiгархату громадян(к)и й республiканцi/ки не вночi, потайки виганяли мафiознi клани — а обирали представника/цю-депутата/ку (один/а депутат/ка на одне коло), для того, щоб вiн/она взяв/ла на себе вiдповiдальнiсть i на законних засадах, будучи обраним/ою громадян(к)ами пiд час кола, ця депутат/ка одноосiбно приймав/ла рiшення, хто мав покинути стiл. Республiканець/ка-шериф/ка, в свою чергу, вночi мiг/огла запитувати, хто ж на чолi мафiї й прояснювати ситуацiю для всiх громадян/ок.

Познайомимо вас із новими ролями:

мафiя — мафiя; дон — олiгарх; мирнi жителi — громадян(к)и; шериф/ка — республiканець/ка.


 

 

 

 

Всього грали п’ять iгор, у 3-х із ярких перемогу отримала мафiя, а в 2-х — перемогли громадян(к)и. Всi iгри були жорсткi та драйвовi, навіть сам ведучий наприкiнцi не залишився байдужим і долучився до гри.

Переможцем турніру став миколаєвець Антон Самойліч (зумiв виграти аж чотири рази).

Уся атмосфера спонукала до гри, а лiхтарики, якi проливали свiтло на нiчне життя мiста, знають купу секретiв тих ночей.

Та змагання між «червоними» і «чорними» не завершилися. Знову вони продовжать свої «розборки» під час літнього циклу і фіналу Студреспубліки-2021.

Зазначимо, що свого часу початок розвитку «Мафії» серед українських студентів дали саме Студреспубліка та НДЛМ.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Караулов, Марія Корабельнікова