fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-08-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Студентська Мафія», «Дебати» — випробуй свої вміння

22-25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря у рамках фіналу XXII Студреспубліки, тема якого «НАДЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ПРОГРЕСУ ТА СПРАВЕДЛИВОСТІ», відбудуться всеукраїнські турніри зі «Студентської Мафії» та «Дебатів». Ще є можливість приєднатися! Реєструйтеся!

Фінал Студреспубліки-2020 вже зовсім незабаром. Є можливість узяти участь в одних із найбільш цікавих суб-фестів: «Студентській Мафії» та «Дебатах». Що для цього потрібно — детально читайте в анонсі.

Здавалося б, коли всі сплять, що поганого може трапитись? Тільки не за столом «Студентської Мафії», де злочинні мафіозні олігархи вийдуть на полювання та намагатимуться викачати всі державні ресурси й експлуатувати людей, поступово виводячи їх з гри. Але вдень все може перевернутись! Коли жителі оголосять війну підступним мафіозі та визначатимуть тих, хто буде знищувати олігархат як явище.

І для того, щоб максимально згуртуватися, потрібні переконання одне для одного, аргументи, як і власне на «Дебатах». Дебатуватимемо про надзусилля для прогресу та справедливості. «Дебати» – це популярна в усьому світі гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людей.

Інтелектуально-психологічна гра «Мафія» на фіналі Студреспубліки гарантує уміння вирізняти блеф із поведінки людини, навички ведення комунікації в тяжкі хвилини, досвід стресостійкості та безперебійну роботу мозку в посиленому режимі. Ораторське мистецтво, акторську майстерність, спостережливість, уміння розуміти справжні помисли людей за допомогою їх поведінки, міміки, погляду та жестикуляції і, звичайно… «параною» розвиває суб-фест «Студентська Мафія».

«Дебати» — це гра інтелекту, винахідливості, переконання, гра аргументів та ораторської музи. Це вид інтелектуальної суперечки, в якій сторони, об’єднані в команди, відстоюють обрану точку зору. Роками дебатні клуби народжували геніїв слова, славетних спікерів/ок та експертів/ок. Республіканці-дебатер(к)и теж далеко не пасуть задніх, а навпаки — своїми твердими аргументами та чіткою позицією – йдуть попереду всіх.

Запрошуємо всіх проходити онлайнреєстрацію і їхати з нами!

Куратор суб-фестивалю «Студентська Мафія» Максим Караулов, 063 368 75 88
Куратор суб-фестивалю «Дебати» Артем Ніколенко, 095 258 28 95

Як проходила «Студентська Мафія» на фіналі Студреспубліки-2020
Як проходили «Дебати» на фіналі Студреспубліки-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки