fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Дебати» – це інтелектуально круто

«Дебати» – це дуже популярна в усьому світі гра, але, на жаль, коли немає правил, яких усі дотримуються, і ведучих, які їх знають і можуть забезпечити дотримання, то все перетворюється у банальне перекрикування й брання емоціями, а не аргументами. Звісно, такого не відбувалося на фіналі Студреспубліки-2019, адже суб-фестиваль «Дебати» має давню історію та проводиться згідно правильного формату.

«Дебати» – це гра інтелекту, винахідливості, переконання, гра аргументів та ораторської музи. Це вид інтелектуальної суперечки, в якій сторони, об’єднані в команди, відстоюють обрану точку зору. Фінал ХХI Студреспубліки, який проходив 23-26 серпня 2019р. на березі Чорного моря на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління», надав можливість випробувати свої сили. Детальніше – далі.

«Хто ж не любить вести «Дебати»? Їх ведуть абсолютно всі, проте не всі роблять це правильно», – розповіла кураторка Тетяна Лаговська, під час тренінгу для учасників/ць суб-фесту. Адже спочатку для бажаючих взяти участь у даній грі був проведений лекційний тренінг про те, як правильно вести себе під час «Дебатів». Після теорії відбувся турнір-практика, де учасники/ці по двоє розподілилися на 4 команди.


Ми практикуємо Британський формат парламентських дебатів. Тематика – «Наша палата вважає, що лише Покоління Студреспубліки має модернізувати Україну». Характерно, що серед учасників/ць були не лише молодь, а й досвідчений експерт Студреспубліки, філософ Андрій Окара, що вкотре доводить рівний доступ до будь-якої події республіканців.

Після запеклої гри, переконливих аргументів та емоційної витримки переможцем турніру стала команда першої опозиції, в складі якої грали Іван Гончаров та Ярослав Земляной.


Важливо, що учасники/ці турніру вміло поєднували свої знання з інформацією, отриманою під час фіналу Студреспубліки, взявши участь у суб-фестах, численних факультативах та оргдіяльнісній грі.

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Лаговська