fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Дебати, так «Дебати»

Якою повинна бути цивілізована дискусія? Як серед брехні, пропаганди, чорного піару та інших сотень брудних явищ відстояти правдиву та чесну позицію? Про все це ви зможете дізнатися й одразу отримані знання застосувати на практиці під час суб-фестивалю «Дебати», який відбудеться на фіналу Студреспубліки-2019. Не втрачайте таку чудову можливість! Зголошуйтесь до участі!

Характерно, що багато хто з топових світових політиків/ес, акторів/ок, суспільні діячів/ок, селебрітіз розпочинали свою кар’єру з участі у «Дебатах». Хто знає, можливо й ваш майданчик старту відбудеться саме на фіналі XXI Студреспубліки, який пройде 23-26 серпня 2019р., на самому узбережжі Чорного моря, в Лазурному, тема події: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Всі деталі – в анонсі.

«Дебати» – це гра інтелекту, винахідливості, переконання, гра аргументів та ораторської музи. Це вид інтелектуальної суперечки, в якій сторони, об’єднані в команди, відстоюють обрану точку зору. Роками дебатні клуби народжували геніїв слова, славетних спікерів/ок та експертів/ок. Республіканці-дебатер(к)и теж далеко не пасуть задніх, а навпаки – своїми твердими аргументами та чіткою позицією – йдуть попереду всіх.

Турнір проходитиме у Британському форматі Парламентських дебатів і буде складатися з відбіркового раунду та фіналу. У ньому візьмуть участь команди республіканців і республіканок із усієї України.

Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:

Налаштовуйтеся на серйозну й грамотну дискусію. Буде по-дебатному!

За детальною інформацією звертайтесь до куратору мульти-фестивальної частини Олега Слизька, 097 929 81 33, olehslyzko@ukr.net

Як проходили «Дебати» на фіналі Студреспубліки-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки