fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-10-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Одвічне протистояння: «червоні» чи «чорні»?

Вже вкотре на фіналі Студреспубліки відбулося протистояння гравців/чинь 2-х команд: «червоної», яка протягом 2-х днів всіляко викривала підступних мафіозі та «чорної», яка всіма можливими способами намагались відвести від себе підозри. Місто засинає – і прокидається «Мафія».

«Студентська Мафія» – один із найпопулярніших суб-фестивалів на фіналі ХХI Студреспубліки, який проходив 23-26 серпня 2019р. на Херсонщині на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Рольова гра з сюжетом, побудованим на протистоянні. Зав’язка класичної версії – конфлікт між організованими мафіозі та неорганізованими міськими жителями/ьками. Завдання перших – ліквідація (звісно, ігрова) мирного населення, а других – повне викорінення всіх мафіозі. Але все по-порядку.

Суб-фест розпочався в ніч 23 серпня, коли щоразу за стіл сідали все нові й нові обличчя – безліч молодих людей, які бажали потренувати власні мізки в пошуку істини. Мафіозі кожну гру йшли новими шляхами. Безліч тактик, прийомів, стилів гри, які напрацьовували новачки та використовували більш досвідчені гравці/чині.


 

 

Майже кожен рух, жест і слово гравців/чинь за столом було розцінено по-різному. 10 осіб, серед яких 3 – це підступна мафія, саме ця думка не давала спокійно спати нашим учасникам/цям вночі. Але не все йшло «як по-маслу», адже не завжди плани здійснюються вдало. Це стосується й ігор, де на другому колі картина майже була повністю зрозуміла для мирних гравців/чинь, так і більш заплутані, де мафіозі одержали перемогу над мирним населенням. Саме тому в півфінальних іграх 100% лідерів/ок не було, а все вирішив фінальний етап ігор.

Кожен/а, хто протягом цих 2-х днів сідав/ла за ігровий стіл мав/ла свій власний метод по викоріненню гравців/чинь команди чорних і намагався/лася переконати інших у своїй правоті. Ораторське мистецтво, інтуїція, стратегічне мислення, уважність, швидкість у прийнятті рішень – все це, і не тільки змогли розвинути в собі учасники/ці.


Та все ж у цьому протистоянні відзначилось кілька людей, які згодом вибороли звання переможців/ниць суб-фестивалю. Кращою гравчинею «червоної» команди стала Анастасія Безкоровайна, а переможцем у команді «чорних» – Олександр Шиков.

Та змагання між «червоними» і «чорними» не завершилися. Знову вони продовжать свої «розборки» на Студреспубліці-2020.

Зазначимо, що свого часу початок розвитку «Мафії» серед українських студентів дали саме Студреспубліка та НДЛМ.

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Томенко