fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Всі під підозрою! Нумо шукати мафію разом!

Здавалося б, коли всі сплять, що поганого може трапитись? Тільки не за столом «Студентської Мафії», де злочинна мафія вийде на полювання та намагатиметься одержати перемогу над мирним населенням, поступово виводячи його з-за столу. Але вдень все може перевернутись! Коли мирні оголосять війну підступним мафіозі та почнуть висловлювати їм підозри. 23-26 серпня 2019р. на самому березі Чорного моря, у рамках фіналу XXI Студреспубліки тема якого: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління» відбудеться Всеукраїнський турнір зі «Студентської Мафії». Приєднуйтесь!

Де саме проходитимуть змагання і як стати кращим/ою у цій популярній інтелектуально-психологічній грі – дізнаєшся, лише зареєструвавшись і взявши участь у фіналі мульти-фестивалю.  

«Мафія» – одна з найпопулярніших рольових ігор із сюжетом, побудованим на протистоянні. Зав’язка класичної версії – конфлікт між організованими мафіозі та неорганізованими міськими жителями. Завдання перших – ліквідація (звісно, ігрова) мирного населення, а других – повне викорінення всіх мафіозі.

Гра навчить знаходити собі союзників для спільного викорінення злочинців, аналізувати міміку та мову жестів, блефувати, рефлексувати задля детального аналізу та визначення переможців і технології будівництва вдалих аргументів.

Ораторське мистецтво, інтуїція, стратегічне мислення, уважність, швидкість у прийнятті рішень – так! Це все, і не тільки, ти зможеш розвинути в собі, сівши за ігровий стіл!

10 гравців/чинь, серед яких 1 дон, 2 мафіозі, 1 шериф і 6 мирних гравців/чинь зберуться разом і під прикриттям. Це – відмінна можливість не лише показати себе з кращої сторони, а й знайти собі нових знайомих серед лідерів/ок із інших областей України!

Цікаво? Тоді переглянь, як це було минулого 2018р. і не забудь поцікавитись правилами гри, щоб одразу сісти на пошуки злочинної мафії.

Короткі правила гри. Беруть участь 10 гравців/чинь: 7 мирних, один із яких шериф, 2 мафії і дон. У кожного/ї гравця/чині є хвилина на обговорення столу. На кожному колі жителі будуть намагатися знайти мафію і вигнати з-за столу спільним рішенням по голосуванню. Змови і стратегії, психологія і логіка, правда і брехня, червоні і чорні. Саме тобі буде дано шанс вивести свою команду до перемоги. А ми щиро бажаємо перемоги червоному — мирному місту! Разом нам вдасться перемогти. А протягом гри, в свою чергу, визначимо кращого червоного та кращого чорного гравців.

Із радістю запрошуємо всіх охочих! Проходь онлайн-реєстрацію та зустрінемось на фіналі XXI Студреспубліки:

До речі, у свій час початок розвитку «Мафії» серед українських студентів дали саме Студреспубліка та НДЛМ.

Виникають питання? Тоді – звертайся до куратора суб-фесту «Студентська Мафія» Дмитра Томенка, 066 424 85 71, dimadiamond12@gmail.com

Як проходила «Студентська Мафія» на фіналі Студреспубліки-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Томенко