fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-09-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Чорні — червоних чи навпаки: нескінченна боротьба

Цьогорічна «Студентська Мафія» була такою ж ефектною і цікавою, як і професійні ігри. На березі Чорного моря під час фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки зібралися гравці/чині зі стажем і новачки, аби показати, як грають республіканці і на що вони здатні.

Брехня, підстави, здавання один одного і всім знайомий «наїзд» — в психологічно-рольовій «Мафії» це одні з головних вмінь, якими варто користуватися, аби вижити. Хто ж вдало маніпулював цими негативними рисами та вміло підсилював їх переконанням у своїй чесності, той і став кращим. Детальніше — далі.  

З перших ігор ми побачили запеклі бої червоних і чорних гравців/чинь. Різні тактики, емоції, «шосте відчуття» і математика. Гравці/чині використовували весь свій арсенал, щоб прийти до перемоги. У зв’язку з темою фінальної Студреспубліки «Як досягти миру і прогресу в Україні та на планеті» гра моментами мала символічну показовість.

 

 

 

Цього мафіозного сезону під час фіналу ХХ Студреспубліки, який проходив 24–27 серпня 2018р., переможцями стали, як «добрі», так і «погані», а точніше було визначено: «Найкращого гравця за червону картку» і «Найкращого гравця за чорну карту». Першим став Владислав Призов із Полтавщини, який відіграв прекрасні ігри за мирне місто і довів, що він — сильний супротивник будь-якому дону чи мафії. Другим переможцем став також ще один полтавчанин Антон Назаренко. Він вміло крутив столом, брехав і сварив червоних гравців, а також знаходив шерифів і відкривався краще них.

 

 

 

 

 

Такою жвавою, непередбачуваною та завжди з неочікуваним фіналом був всеукраїнський турнір зі «Студентської Мафії» на фіналі Студреспубліки-2018. Наступного року місто також засне і знову на полювання прокинеться мафія.

Зазначимо, що свого часу початок розвитку «Мафії» серед українських студентів дали саме Студреспубліка та НДЛМ.

Аналітика гри-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Єгор Даньшин