fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Мафія» заради миру! Ні, не чули?

Як таке може бути – «мафія» і мир в одній упряжці?.. Чи можна реально зброю суперника використовувати проти нього самого? Деякі єдиноборства прямо на цьому побудовані, — значить можна? Зміна порядку денного, нестандартне мислення, контрасти й величезний майданчик критичного мислення, де 3 доби сотні активних громадян взаємодіють навколо теми «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті?» – це все ХХ ювілейна Студреспубліка та всеукраїнський турнір із «Студентської Мафії» на ній. Зареєструвалися?

З 24 по 27 серпня 2018р. на березі Чорного моря під Очаковом у рамках фіналу Студреспубліки-2018 відбудеться один із найбільших турнірів країни зі психологічно-рольової гри «Мафія». Де змагання проходитимуть, як стати кращим/ою у цій грі і при чому «мафія» до миру – читайте далі.

Мафія – це командна психологічна, рольова гра з детективним сюжетом, де організована меншість бореться з неорганізованою більшістю. Жителі мирного міста втомилися від розгулу мафії і намагаються посадити її до в’язниці. Сили рівні, незважаючи на нерівну кількість протиборчих команд. 

 

 

 

 

Навички діалогу та комунікацій, психологічної рефлексії взаємовідносин між людьми, які виховуються через інструмент гри в мафію – це елементи громадянського просвітництва, яке надзвичайно потрібне народу України у боротьбі за досягнення прогресу й миру.

Короткі правила гри. Беруть участь 10 гравців/чинь: 7 мирних, один із яких шериф, 2 мафії і дон. У кожного/ї гравця/чині є хвилина на обговорення столу. На кожному колі жителі будуть намагатися знайти мафію і вигнати з-за столу спільним рішенням по голосуванню. Змови і стратегії, психологія і логіка, правда і брехня, червоні і чорні. Саме вам буде дано шанс вивести свою команду до перемоги. А ми щиро бажаємо перемоги червоному — мирному місту! Адже тема нинішньої Студреспубліки безпосередньо нам про це говорить.

Змагання визначать переможця/ницю суб-фестивалю та кращого/у ведучого/у! Онлайн-реєстрація обов’язкова:

До речі, у свій час початок розвитку «Мафії» серед українських студентів дали саме Студреспубліка та НДЛМ. Із радістю запрошуємо всіх охочих!

З питаннями — до куратора «Студентської Мафії» Єгора Даньшина, 098 109 95 84, danshinegor@gmail.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Єгор Даньшин