fbpx
 
 
Дмитро Томенко
 


Народився 12 грудня 1998р. у м. Полтава.

2005-2014рр. — навчався в Полтавській загальноосвітній школі I-III ступенів №38, закінчив 9 класів із відзнакою.

2014-2017рр. — навчався в Коледжі управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії на економічному відділенні за спеціальністю «Оціночна діяльність», закінчив із відзнакою.

З 2017р. — студент Полтавської державної аграрної академії, факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Економіка».

Протягом всього навчання в коледжі і зараз бере активну участь в громадському житті навчального закладу, є учасником художньої самодіяльності, староста групи, член студентської ради, голова комісії з питань освіти, науки та законності.

Став переможцем полтавського міського Дебатного турніру з політичних реформ від громадської організації «Інститут «Республіка».

III місце на національному Дебатному турнірі з політичних реформ серед студентів України від Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» в м. Київ.

III місце на «Аграрно-політичних дебатах» серед студентів України від проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» у м. Умань.

Пройшов навчання у Школі місцевого розвитку «Молодь змінить Україну» Фонду родини Богдана Гаврилишина для державних службовців, представників місцевого самоврядування, громадських активістів і соціальних підприємців.

Учасник 4-го сезону ігор «Що? Де? Коли? по-республіканськи» в якості капітана команди «Аграрвард».

Був учасником Полтавського регіонального етапу «Зимової Студреспубліки» в 2018р., депутат Студентського магістрату Полтавської державної аграрної академії.

Куратор «Дебатів» під час фіналу ХХ Студреспубліки-2018, «Студентської Мафії» під час фіналу ХХI Студреспубліки-2019.

Контакти:
Моб. тел.: 066 424 85 71
E-пошта: dimadiamond12@gmail.com