fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-11-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Тут грають усі з усіма

Один з найдушевніших суб-фестів фіналу ХХІІ СтудреспублікиНастільні ігри. У шахи, «Аліас», шашки й інші «настолки» змагалися республіканці з різних регіонів. Деякі ігри видумували навіть по ходу! Бо там, де починається завтрашній день і збуваються заповітні мрії — усе можливо!

На самому збережжі Чорного моря, у Скадовську, відгомонів фінал Студреспубліки-2020* на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Як, паралельно з неймовірною кількістю різноманітних подій, пройшли Настільні ігри?

А було все так. Із 22 по 25 серпня 2020р. у наметовому містечку, на пляжі, в їдальні, подекуди просто неба відбувалися змагання. Тут грали усі з усіма. Нон-стоп! Команди збиралися по 2, 3, 5, 10 людей — і починалися баталії.


Відомо ж, що Настільні ігри прокачують корисні навички, формують багатогранних особистостей, розвивають аналітичне мислення. Цього року грали в шахи, «Аліас», шашки й інші «настолки», дехто навіть примудрився вигадати власні ігри.

А переможця вирішили визначати лише в шахах. Вітаємо досвідченого республіканця з Кіровоградщини Михайла Лобова!

Хочете взяти участь або стати куратором/кою цього або іншого суб-фестивалю? Звертайтеся до хедофісу Студреспубліки і не пропустіть момент реєстрації на ХХІІІ Студреспубліку, яка відбудеться наступного літа за будь-яких умов. До зустрічі!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова