fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-08-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Інтелектуальність — основа прогресу

Люди довгої доброї волі, а значить й інтелекту — гуртуймося! Супроти тотальної деградації, разючої нерівності та бідності в гру вступають інтелектуал(к)и. Запрошуємо долучатися до Інтелектуальних ігор, «Робо-фесту» та Настільних ігор, які, як і всі події на фіналі XXII Студреспубліки, що відбудеться 22-25 серпня 2020р. на узбережжі Чорного моря, присвячені розв’язанню проблемного завдання: «НАДЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ПРОГРЕСУ ТА СПРАВЕДЛИВОСТІ».

У рамках фіналу Студреспубліки* є можливість взяти участь у змаганнях із Інтелектуальних ігор, поділитися технологічними розробками у «Робо-фесті» та «прокачати» себе в Настільних іграх. Як долучитися до суб-фестів — в анонсі.

 

 

 

 

 

 

 

Інтелектуальні ігри

Якщо ви обдаровані, начитані, ерудовані, відчуваєте себе справжніми інтелігент(к)ами й можете відрізнити Вассермана від Бурди, то наш суб-фестиваль — Інтелектуальні ігри прийдуть вам до смаку. Чи здатні ви прийняти виклик і відповісти на якомога більшу кількість складних, дотичних до теми Великої фінальної гри, запитань? Спробуйте! Візьміть участь у турнірі зі «Що? Де? Коли?»! Попередньо не забудьте зареєструватися:  

«Робо-фест»

Прогресивний суб-фестиваль «Робо-фест» — це ваш шанс долучитися до науково-технічної частини модернізації на практиці. Якщо у вас є свої технологічні розробки, новинки, і ви хочете поділитися їх секретами зі всієї Україною — негайно реєструйтеся на фінал XXII Студреспубліки-2020, аби країна знала своїх героїв/нь-винахідників/ць.

В Україні в наш час, на жаль, недостатньо можливостей голосно заявити про свої винаходи та напрацювання. Вже не кажучи про, власне, можливості до здійснення інновацій та інавацій. «Робо-фест» — той самий майданчик, на якому ви матимете змогу показати на виставці інновацій свої та свого вишу хайтек-прибамбаси, продемонструвати вправність у керуванні квадрокоптерами і позмагатися за звання «Робокопа ХХI ст.»

Настільні ігри

Один із нових для Студреспубліки суб-фестивалів — це змагання у найкрутіших Настільних іграх. Це змога довести всім свою кмітливість, вправність і показати рівень інтелекту, варто лише пройти онлайнреєстрацію.

Передбачені турніри з популярних ігор:
– шахи,
– «Монополія»/спортивний покер,
– «Аліас».

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Довідки: у куратора Інтелектуальних ігор, «Робо-фесту» та Настільних ігор Дмитра Грянка, 063 311 66 22, fragment374@gmail.com

Як проходили Інтелектуальні ігри на фіналі Студреспубліки-2019
Як проходив «Робо-фест» на фіналі Студреспубліки-2019
Як проходили Настільні ігри на фіналі Студреспубліки-2019
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки