fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-10-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Хоп-хей-ла-ла-лей — це моветон. Інтелектуальні ігри — ось топовий двіж»

Саме в той час, коли республіканці намагаються осягнути глибинні джерела мудрості наших експертів/ок, підступні куратор(к)и суб-фестів не сплять і готують заманливі тусовки. «Денні туси», «Нічні туси», КВН — усе це просто, — переконаний Олексій Титаренко, — а ось спокусити стратегією, інтелектом і смислами зможе лише найкрутіший».

Рівневу інтелектуальну прокачку на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки, який проходив 24-27 серпня 2018р. на тему «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» запровадив для республіканців куратор Інтелектуальних ігор. Як втілювалися у життя його підступні плани та хто з ними впорався і переміг — дізнавайтеся далі.

 

 

 

Отже, простий курс інтелектуального спокусника. Потрібно знайти та роздрукувати великими літерами захоплююче оголошення, про те, що скоро відбудеться ЩО! В іншому оголошенні має бути інфа ДЕ проходитиме ЩО. Ну, і, звичайно, варто повідомити КОЛИ все відбудеться. І доки учасники/ці ламатимуть голову «Що? Де? Коли?». Саме час бути підступним і провести «Свою гру», нехай учасники/ці розминають мізки, вони знадобляться.

Зовсім юні, недосвідчені республіканці увірвались на повну в складні та непередбачувані оберти події і швидко виявили переможця «Своєї гри». Ним стала команда «Один в полі воїн» із Миколаєвщини (монокоманда у складі Максима Караулова).

 

Проте, головні питання — «Що? Де? Коли?» — все ніяк не вирішувались, тому довелося вжити радикальних заходів і зібрати найсвітліші розуми Студреспубліки, сформувати їх в амбітні та сильні команди і все ж знайти відповіді на багато непростих питань.

Неочікувано для самих себе хитрі та винахідливі полтавчан(к)и у складі команди «Аграрвард» не тільки розрулили підступний ребус, а й перемогли. Ось так, логіка та дедукція зривають жорстокі трабли і знаходять нетривіальні вирішення оригінальних запитань. 

 

 

 

 

 

 

А щоб наступного року на Студреспубліці у вас був шанс не тільки виграти, а й трохи «познущатися» з наших республіканців, запрошуємо формувати команди інтелектуалів просто зараз. Вривайся, бейбі!

Аналітика гри-2018 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олексій Титаренко