fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-09-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Платформа прогресивного гумору

Коли починається «Кубок КВН» у занудства нема шансів. Із початком найпрогресивнішого КВН-батлу вся країна Студреспубліки стає на порозі вирішального вибору, а хто ж кращий? Уже другий рік поспіл перемогу виборює команда «Збірна «Французи» з Полтавщини.

«Кубок КВН» на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки-2018, який пройшов 24-27 серпня 2018р., традиційно є одним із найулюбленіших, самих запальних і релаксових суб-фестивалів. І цьогоріч, відповідно до загальної теми фіналу і всього літнього циклу Студреспубліки «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті», тема Кубку була відповідною — «Прогрес і мир у студію». Отож, як справилися з цим важким завданням наші гуморист(к)и – далі.

Дві яскраві команди, які стали переможцями регіональних етапів, пройшли суворі 1000 і 1 випробування: «Суп ХарЧо» (Харківська обл.) і «Збірна «Французи» (Полтавська обл.) показали себе на повну. Саме в такому запальному складі проходило вирішальне гумористичне дійство студентської країни.

 

 

 

 

 

Перед командами стояло непросте завдання, у 3 етапи вони мали довести свою майстерність. Першим конкурсним завданням стала музична візитівка, де кожна команда креативила про мир і прогрес. Наступним випробуванням були каверзні запитання від журі. Простіше кажучи, в розминці кожен/на учасник/ця відчули себе на справжньому іспиті, проте гідно представили свою команду і регіон. Ну і третє — імпровізація. Кожен/на глядач/ка мали задоволення трохи познущатися з наших гумористів/ок і запропонувати їм сюжет для імпровізації, яку команди мали розіграти.

 

 

 

 

 

Оцінювало наших весельчаків/чок шановне та поважне журі:

  • Павло Вікнянський лідер республіканців України;
  • Дмитро Гайдук учасник гурту «Сен-Тропе»;
  • Євген Кулик учасник гурту «Сен-Тропе»;
  • Руслан Коцаба журналіст, в’язень сумління;
  • Олег Мінгальов – художник, письменник, наративіст-авангардист;
  • о. Антоній Рудийпсихолог, священик;
  • Міндія Сікхарулідзе — начальник відділу молоді Департаменту молоді та спорту Автономної Республіки Аджарія (Грузія);
  • Армен Степанянактор і автор команди «Збірна вірмен України «Джан» проекту «Ліга Сміху» на каналі «1+1».

 

Команди протягом Кубку сумлінно підіймали настрій, народжували якісний і запальний гумор. Але завжди є ті, хто попереду потяга — і це, другий рік поспіль «Збірна «Французи».

Вітаємо Полтавщину з перемогою, неймовірно респектуємо Харківщині, журі та всім-всім республіканцям і чекаємо всіх наступного року на ХХІ Студреспубліці з новими жартами!

Аналітика гри-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова