fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Кубок КВН» — самим КВНівським студентам України!

Справжній республіканець! Без нього важко уявити будь-яку Студреспубліку, адже він дотепний, мудрий, кмітливий, веселий, завжди знайде над чим жартувати, а головне, – все це буде в темі! Зустрічайте – поважний гість фіналу ХХ Студреспубліки – Кубок КВН! І цього року його повноваження розширюються. Тільки на Студреспубліці, щодня, в наметовому містечку, на морі, в їдальні, на сцені, під сценою, на даху та просто всюди для всіх буде проходити справжній гумористичний треш за участі найкрутіших зірок в світі гумору та жарту. Граєш у КВН? То долучайся!

З 24 по 27 серпня 2018р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, комплекс «Спортіум») у рамках фіналу XX ювілейної Студреспубліки (тема — «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті») проходитиме суб-фестиваль Кубок КВН. Реєструйся онлайн, щоб потрапити! Всі умови та домашнє завдання — в тексті нижче.

Якщо ти круто жартуєш і готовий/а три доби доводити це всій Україні — долучайся! Тема суб-фесту: «Прогрес і мир у студію». Кубок КВН буде розіграно в наступному форматі:

І конкурс — привітання (музична візитівка). Всі команди розігрують фрістайл тривалістю до 5 хв.
ІІ конкурс — тріатлон. Своєрідна розминка на вибування.
ІІІ конкурс — капітанський.

Ну і буде ще один конкурс, який буде оцінюватись – імпровізаційний. Кожна команда і кожен/на гуморист/ка до Кубку має стати народним/ою фаворитом/кою, тому на вас чекає цілий блок імпровізаційних завдань від поважного журі.

Важливою умовою участі у всіх заходах КВН є дотримання авторських прав і невикористання матеріалу інших команд. Забороняється використовувати ненормативну лексику та пропагувати ксенофобію, сіяти ворожнечу як у підготовлених, так і в імпровізаційних конкурсах.

Море емоцій, хороших жартів і найкращих вражень чекають на вас цього року на суб-фестивалі «Кубок КВН». Запрошуємо до участі!

На сценах Студреспубліки виступали найвідоміші КВНщики України. Арена найочікуванішої події року – вже очікує саме на тебе!

За детальною інформацією та свіжими жартами звертайтеся до кураторки суб-фестивалю Марії Корабельнікової, 099 922 32 00, mariakorabelnikova790@gmail.com

Як проходив Кубок КВН на фіналі Студреспубліки-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова