fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Робо-фест»: як інноваційні проекти змінюють світ

Коли найкращі, то в усьому! На фіналі ХХІ Студреспубліки у рамках суб-фестивалю «Робо-фест» молоді винахідники/ці та науков(и)ці представили свої інноваційні проекти і винаходи, а також позмагалися у вправності керування роботами за звання «Робокопа ХХI ст.».

В Україні в наш час обмаль можливостей голосно заявити про свої винаходи та напрацювання. «Робо-фест» — вже другий рік поспіль є тим важливим майданчиком, на якому можна продемонструвати на виставці інновацій свої та свого вишу хайтек-прибамбаси, вправність у керуванні квадрокоптерами тощо. Як минула подія і хто переміг – далі.

Розумна машина, роботи, віртуальна реальність і багато інших хайтек-фіч, що не просто дивували, а навіть захоплювали були продемонстровані під час «Робо-фесту». Пройшли грандіозні змагання, де кожний/а учасник/ця змогли продемонструвати свої навички і довести, що вони найспритніші у керуванні роботами. Перемогу з фантастичним часом у 16 сек. здобув полтавець Роман Коломієць.

Крім того, учасники/ці з усієї країни розібралися у тому, як технології впливають на роль держави та подискутували на тему інноваційної кризи в Україні, оскільки тема фіналу Студреспубліки-2019, який пройшов 23-26 серпня 2019р.: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління».

Обговоривши причини кризи, було розроблено ряд заходів та пропозиції щодо стратегії індустріального розвитку України, яка б дозволила потрапити до числа світових лідерів.

Дякуємо всім, хто долучився до даного суб-фесту, а особливо тим, хто привіз свої винаходи та напрацювання. Ви саме ті, хто зможе змінити сучасну Україну, на таку Україну, що буде не тільки входити до топ-20 розвинених країн світу, але й стане прикладом наслідування для інших.

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ярослав Козяр