fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Робо-фест» — спільний майданчик хайтек-новинок

Прогресивний суб-фестиваль Студреспубліки «Робо-фест» — це ваш шанс долучитися до науково-технічної частини модернізації на практиці. Якщо у вас є свої технологічні розробки, новинки, і ви хочете поділитися їх секретами зі всієї Україною – негайно реєструйтеся на фінал ХХI Студреспубліки, аби країна знала своїх героїв/нь-винахідників/ць.

«Робо-фест» був ініційований минулого року, спеціально до 20-річного ювілею Студреспубліки. У 2019р. фінал Студреспубліки відбудеться з 23 по 26 серпня на чорноморському узбережжі, у Лазурному (тема: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління»). Як потрапити на «Робо-фест» – читайте в анонсі.

В Україні в наш час, на жаль, недостатньо можливостей голосно заявити про свої винаходи та напрацювання. Тому Студреспубліка — саме те, що вам потрібно! «Робо-фест» — один із тих важливих майданчиків, на якому ви матимете змогу показати на огляді інновацій свої та свого вишу хайтек-прибамбаси, продемонструвати вправність у керуванні квадрокоптерами і позмагатися за звання «Робокопа ХХI ст.»

Сергій Корольов, Олександр Засядько, Ілон Маск, Стів Джобс, Білл Гейтс і Пол Аллен — усі вони починали з малого. Не упустіть шанс продемонструвати і ви свої вміння, навички та напрацювання учасникам/цям із усієї України. Проходьте онлайн-реєстрацію:

Деталі – у куратора «Робо-фесту» Ярослава Козяра, 097 750 17 35, yaroslawkozgar@gmail.com

Як проходив «Робо-фест» на фіналі Студреспубліки-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки