fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-10-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Робо-фест» – втілюємо майбутнє!

Новий, прогресивний суб-фестиваль Студреспубліки «Робо-фест» — освоював модернізацію на практиці та залучав молодь України до передових технологій. Ми готові щоденно доводити, що модернізація, прогрес і майбутнє — це не просто те, що «доктор прописав», це — круто. Протягом 4-х днів учасники/ці демонстрували свої технологічні розробки та новинки і ділились секретами їх виготовлення з підручних засобів.

«Робо-фест» – огляд передових технологій, покликаний наблизити майбутнє до реальності та допомогти освоїти хай-тек і максимально поширити його серед молоді країни. Свою історію він бере зі столичного фестивалю передових технологій Future Fest – одного з найбільших публічних заходів у космічній галузі та до Дня космонавтики в Києві й Україні. Що показували та чим зацікавлювали на суб-фесті – читайте нижче.

Цьогорічний фінал ХХ ювілейної Студреспубліки, який проходив 24-27 серпня 2018р. на тему «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті», ознаменувався нарощуванням потужностей і появою цілої низки нових суб-фестів. Як найпрогресивніший рух країни ми маємо відповідати викликам поступу та бути на хвилі інновацій. У світі давно вже крокує 5-а технологічна революція і ми демонструємо, що майбутнє крокує з нами, а прогрес і мир — це невід’ємна складова модернізації України і світу.

Так, на «Робо-фесті» учасники/ці продемонстрували передові розробки з різних напрямків модернізації. Це і саморобні роботи з підручних матеріалів, і засоби додаткової реальності (VR-окуляри), і безпілотні літальні апарати. Кожен/а бажаючий/а міг/ла детально вивчити механізми роботи, схеми і принципи побудови, апробувати на собі. А також подискутувати з іншими учасниками/цями про перспективи втілення цих технологій на промисловому рівні й обдумати шляхи «нової індустріалізації» з використанням цих технологій.

Переможцем став тернополянин Руслан Купріюк зі своїм саморобним роботом.

 

 

 

 

 

Нарощуймо темпи, освоюймо технології та будуймо нову машину прогресу!

До речі, лого «Робо-фесту» теж не випадкове, має власну історію. Воно являє собою оброблений і оцифрований образ «модернізації» від переможця конкурсу «Модернізація очима молоді» на заході мейкерів ІІ Mini Maker Faire Kyiv.

Прогрес тече у тобі!

Аналітика гри-2018 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко