fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Прогрес кличе на «Робо-фест»

Згадайте своє життя 10 років тому і порівняйте його з сьогоденням. Якщо помітили зміни, то не все так погано. Ритм змін – уже похвилинний. Закликаємо приєднатися до нового прогресивного суб-фестивалю — «Робо-фесту», ініційованого спеціально до 20-річного ювілею Студреспубліки. Мерщій реєструйтеся!

Отже, експрес-перевірка: якщо ви з технікою на «ви», якщо слово «вінчестер» не означає для вас – «зброю» і якщо з легкістю можете навчити бабусю включати свій комп — тоді ви наш/а потенційний/а клієнт/ка. Що тепер вам робити і «куди біжать» – відповідь нижче.

Відомі люди: Сергій Корольов, Олександр Засядько, Ілон Маск, Стів Джобс, Білл Гейтс і Пол Аллен — усі вони починали з малого. Не упустіть шанс продемонструвати і ви свої вміння, навички та напрацювання учасникам/цям з усієї України на ХХ ювілейній Студреспубліці, яка пройде 24-27 серпня 2018р. на узбережжі Чорного моря.

В Україні в наш час обмаль можливостей голосно заявити про свої винаходи та напрацювання. Тому Студреспубліка — саме те, що вам потрібно! Враховуючи цьогорічну ювілейну тему: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті», то «Робо-фест» — один із тих важливих майданчиків, на якому Ви матимете змогу показати на виставці інновацій свої та свого вишу хай-тек-прибамбаси, продемонструвати вправність у керуванні квадрокоптерами і позмагатися за звання «Робокопа ХХI ст.». Для цього обов’язково пройдіть онлайн-реєстрацію:

Всі технічні і не тільки деталі – у куратора «Робо-фесту» Владислава Апшая, 099 15 00 733, vlad88arrows@gmail.com

Чекаємо на Вас і Ваших машинних друзів!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Апшай