fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Настільні ігри – це про те як із задоволенням розвивати свій інтелект

На фіналі ХХІ Студреспубліки пройшов суб-фестиваль Настільні ігри, де були проведені  турніри з найкрутіших настільних ігор: шахи, «Аліас» і спортивний покер. І хоч суб-фест є молодим, проводиться лише вдруге, але республіканці вже знають, що ці ігри активізовують у кожному/ій інтелект, цікавість, активність і навіть підтримують адреналін на високих показниках.

23-26 серпня 2019р. у рамках проведення фіналу Студреспубліки-2019 на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління» успішно пройшов суб-фестиваль «Настільні ігри», інтерес до якого був і тоді, коли він ще не був офіційною активністю в рамках мульти-фестивалю. А тепер і поготів. До вашої уваги підсумки суб-фесту.

Участь у Настільних іграх не передбачає активної фізичної роботи, але інтелектуальна боротьба, бажання бути першим/ою, а паралельно гарний настрій і позитивна конкуренція відчувалися протягом усього суб-фестивалю, що був представлений 3-ма турнірами.

Турнір із шахів – це там, де республіканці ставали справжніми гросмейстерами, комбінаціям яких позаздрив би навіть Магнус Карлсен. Перемогу здобув Павло Кузек (Чернівецька обл.).


Турнір із гри «Аліас» – це там, де республіканці довели, що вони – одна велика родина, бо так швидко вгадувати слова не можуть навіть телепат(к)и. Найспритнішими у цьому виявилися Аліна Нестерюк і Жанна Павленко, що представляли делегації Буковини та Києва відповідно.

Турнір зі спортивного покеру — це там, де грають не заради грошей, а задля задоволення. Це гра, де потрібні не тільки інтелектуальні здібності, а й креативність і непередбачуваність. Перемогу у ній здобула чернівчанка Оксана Костинюк.


Підкреслимо, що настільні ігри навчають, формують сильних особистостей, розвивають аналітичне мислення або просто допомагають знаходити друзів і подруг. Вони як і сама Студреспубліка – відкривають вас і ваші думки, вчать аналізувати та дивитися на все під точним кутом.

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ярослав Козяр