fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-06-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Найактивніша молодь столиці — збираймось! Час обирати кращих!

ХХІІІ Київська Студреспубліка відбудеться у столиці 26–27 червня 2021р. Із нагоди святкувань Дня Конституції, Міжнародного Дня молоді найактивніша та найдрайвовіша молодь збереться на березі Дніпра, на Труханову острові (Центральний пляж), щоб попрацювати над програмою модернізації Києва, нереально круто відпочити й обрати студентську владу столиці на наступний рік. Та й тема зобов’язує: «Інакший Київ для Нової України».

Як проходитиме легендарна Київська Студреспубліка, на що чекати протягом 2-х ураганно-насичених днів*, а головне, як можна долучитись — читайте в анонсі.

Нам пощастило жити у дуже складний і, водночас, чудовий період світової історії — в час змін, відкриттів, найсміливіших планів, коли насправді можливо все! Але такі часи — це завжди тест на спроможність Інакше жити, Інакше працювати, віддавати Спільній Справі всіх себе сповна.

Вже в 23-тє найпрогресивніша молодь столиці готується зустріти літо, а студентство ще й закінчення сесії щорічним яскравим і дуже змістовним мульти-фестивалем. Київська Студреспубліка — це справді легендарна подія, в центрі якої стратегічна (оргдіяльнісна) гра у життя окремого студентського міста-«держави», зі своїми кордонами, валютою, законами, паспортами та, звичайно ж, виборами, на яких оберуть Студмера/ку й депутатів/ок Студмагістрату Києва на наступний рік! Паралельно молоді активіст(к)и, лідер(к)и безперервно дискутують, натхненно працюють над питаннями прогресу та майбутнього, розробляють програму модернізації Києва.

Всі учасників/ці матимуть нагоду також взяти участь у потужній мульти-фестивальній частині, під час якої в ритмі нон-стоп відбудуться більше 20 яскравих суб-фестивалів: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», медичний «Квест-фестиваль», «Студентська Мафія», Дебати, «Інтелектуальні ігри». Ввечері зустрічайте кращих соціальних музикантів/ок у Music Live Awards і І студреспубліканський турнір з Beat Box; вночі запалять діджеї під час «Нічної туси». У рамках спортивно-журналістського проєкту «Республікада» пройде школа журналістики, а також турніри з футболу, волейболу, регбі та лазертагу. І ще для вас відбудеться І студентський турнір з комедійної імпровізації, фестиваль соціального короткометражного кіно (ФАВ), а також поетичні, художні та дизайнерські конкурси і багато-багато іншого. Не пропустіть найдинамічнішу молодіжну подію літа!

На Київській Студреспубліці, наголошуємо, ви також зможете взяти участь у факультативах (лекціях, майстер-класах тощо), які проводитимуть відомі інтелектуал(к)и.

Кульмінаційною частиною події є обрання Студентського/ї мера/ки та 10 депутатів/ок Студентського магістрату Києва. Це виборні посади, куди обираються бест оф зе бест, які мають здібності та можливість представляти інтереси студентства столиці протягом року, працювати над розвитком столиці, втілювати інноваційні ідеї.

А далі столичні республіканці відстоюватимуть честь столиці до Дня Незалежності України, 21–24 серпня, на узбережжі моря, під час кульмінації року — фіналу ХХІІІ Студреспубліки-2021.

Вже давно Студреспубліка — це насамперед про дорослішання, про відповідальність за спільне Майбутнє, про докладання щирих надзусиль, аби втілити нашу стратегічну мету — входження України до топ-20 розвинутих країн світу.

Ми, республіканці, беремо на себе це дуже непросте, але посильне завдання. Ми можемо це зробити, ми знаємо як — і ми повинні, бо ми — ІНАКШІ, окрім нас, жодна організованість подібні прогресивні завдання і близько не ставить перед собою і країною. Та й не готовий ніхто інший.

Якщо є шанс стати джерелом справді грандіозних принципових змін, — треба ТВОРИТИ ІСТОРІЮ, треба ВІДКРИВАТИ ІНАКШЕ, треба ОСМИЛЮВАТИ СВІТ, треба примножувати СПІЛЬНЕ БЛАГО нашого народу та України!

Тож найактивніша молодь столиці вже активно проходить онлайн-реєстрацію на Київську Студреспубліку — не втрачайте час і ви, реєструйтеся! Це можна зробити безпосередньо на сайті Студреспубліки або за допомогою Telegram-боту.

Запалюймо світло прогресу, драйву й енергії!

Детальна інформація  у голови оргкомітету Київської Студреспубліки-2021 Артема Ніколенка, 095 258 28 95.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Літній цикл Студреспубліки-2021 відбувається за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Київський міський етап — за часткової фінпідтримки Департаменту молоді та спорту при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА).

Партнери: Департамент суспільних комунікацій при ВОКМР (КМДА), УМАКО «Сузір’я», КНУКіМ, UABEATBOX, DJ ACADEMY, GAME OF RULES, IIR Debate Club, «ЧГК в Києві», Кінофестиваль «Світло», Пейтбольний клуб «Ведмеді», НМУ ім. О.Богомольця, ППОС НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського.

Інформаційні партнери: ДП ДТА «33 канал», Telegram-канали: «Веские поводы бросить универ», «Активна молодь Києва».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки