fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-06-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

20 років: Студреспубліка для Києва (оновлено)

14-15 липня 2018р. у Києві драйвує ХХ ювілейна Київська Студреспубліка. Вже майже чверть століття найбільший рух в Україні виховує і формує прогресивних молодіжних лідерів і лідерок. Так і цьогоріч молодь Києва збирається, аби попрацювати над темою: «Як досягти прогресу і миру в Києві та Україні», обрати Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату Києва і круто відпочити. Реєструйтеся!

Детально про те, що буде відбуватиметься, як можна долучитись до Київської Студреспубліки, а головне, що потрібно робити, аби бути обраним — читайте нижче.

Цьогоріч найбільша молодіжна (і не тільки) громадська організація країни – Студреспубліка святкує 20-річчя. Змінювались президенти, прем’єр(к)и і мер(к)и, а цілі покоління республіканців щороку виростають і несуть у люди світло прогресу, шляхи подолання кризи в Україні. Як ми зараз бачимо, тотальне зубожіння, війна та деіндустріалізація країни висять загрозою для всіх нас, у т.ч. і киян/ок, а тому без надпрогресивної програми розвитку столиці ми не викарабкаємось! Цим і обумовлена цьогорічна тема ХХ ювілейної Київської Студреспубліки: «Як досягти прогресу і миру в Києві та Україні».

Отже, на Київській Студреспубліці вас чекатиме змістовна оргдіяльнісна гра, під час якої творчі та розумні її учасники/ці шукатимуть вихід із кризи, а паралельно проходитиме потужна мульти-фестивальна частина, де протягом 3-х діб, практично нон-стоп, запалюватимуть учасників яскраві суб-фестивалі й змістовні факультативи. Центральною подією усього мульти-фестивалю стане обрання Студентського мера/ки і депутатів/ок Студентського магістрату столиці. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Київська Студреспубліка» з власною конституцією, законами, органами влади, партіями, валютою, кордонами.

У рамках мульти-фестивалю на вас чекатиме ціла купа різноманітних активностей, що відбуватимуться удень і вночі. Це «Студентська Мафія», Фото-конкурс, Битва діджеїв («Нічна туса»), «Денна туса», «Квест-фестиваль», «Інтелектуальні ігри» і багато іншого. А музичний суб-фест Music Live Awards готує нових зірок сцени – беріть участь і підтримуйте!

Учасники. Групове фото

 

 

 

 

 

 

 

На Київській Студреспубліці ви відвідаєте космічний воркшоп, футуристичні дискусії від крутих інтелектуалів/ок столиці та майстер-класи з ракетомоделювання. Для всіх прогресивних громадян/ок буде проведена «Республікада» (спортивна та журналістська частини) та стратегічна конференція з відродження української науки!

Тож, протягом 2-х неймовірно насичених і драйвових днів ви побачите старих товаришів/ок, познайомитеся з новими, і разом на свіжому повітрі та в аурі романтики наметового містечка не лише долучитеся до команди тих, хто модернізує країну, але й отримаєте незабутні відчуття, які вас не покинуть аж до ХХ ювілейного фіналу Студреспубліки-2018.

Найбільш розумні, творчі та сміливі молоді киян(к)и активно проходять онлайн-реєстрацію на Київську Студреспубліку.

А Ви серед них? Тоді до зустрічі 14-15 липня в ур. Десенка-Чорторий, берег річки, навпроти ТРЦ Sky Mall (пр-т генерала Ватутіна 2Т).

Детальна інформація — в одного з лідерів Київської Студреспубліки Артема Ніколенка, 095 258 28 95.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко