fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Інтелектуальний гумор і стихійна солідарність? — Можемо!

Інтелектуальні жарти, харизматична подача та влучні репризи — це все про республіканський «Кубок КВН». А поява натовпу в одну секунду, в одному місці, із одним важливим посилом — це все про «Глоубел флешмоб». Не проґавте ці шалені суб-фестивалі на фіналі XXIII Студреспубліки, що пройде 21–24 серпня 2021р. на березі Чорного моря, у Лазурному, на тему: «Інакша Україна — для Нового світу».

Незабаром ми познайомимося із майбутніми володарями/ками «Кубку КВН» і самими шаленими мобер(к)ами країни. Маєте бажання спробувати власні сили, представити свій регіон? Читайте анонс і долучайтеся

«Кубок КВН»

Найкращі молоді — і віком, і душею — гуморист(к)и завітають на фінал Студреспубліки-2021*, де зможуть проявити свої вміння дотепного жарту. Вже вкотре наші веселі та кмітливі учасники/ці змагаються за почесне звання чемпіон(ка) «Кубку КВН» Студреспубліки.

КВН — інтелектуально-розважальна гра, де учасники/ці можуть з гумором, сатирою, а іноді й із сарказмом піднімати суспільні та державні проблеми, тим самим показати своє бачення нашого спільного Інакшого майбутнього.

Студреспубліка — це одне із небагатьох місць в Україні, де гумор не перетворився у нецікавий треш і де не підміняють відповіді на надскладні питання тупим відхіхікуванням. Навпаки, гумор на Студреспубліці — це інтелектуальна дотепність, що і заставляє глибоко замислитися, і розриває наші животи. Запрошуємо команди взяти участь!

 

 

 

 

 

Для участі потрібно підготувати:

  1. привітку або представлення (4–6 хв.);
  2. СТЕМ на тему: «Інакша Україна — для Нового світу»;
  3. зворотня розминка.

Важливою умовою участі у всіх заходах КВН є дотримання авторських прав і невикористання матеріалу інших команд й авторів/ок. Забороняється використовувати ненормативну лексику та пропагувати ксенофобію, сіяти ворожнечу як у підготовлених, так і в імпровізаційних конкурсах.

Звертаємося саме до вас, якщо хочете показати, що ваші жарти гідні, щоб їх почуло все узбережжя Чорного моря і вся пречудова наша Україна — хутчіш реєструйтеся онлайн: або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту, й кидайте заявку!

Деталі — у куратора суб-фестивалю «Кубок КВН» Владислава Павлюка, 066 352 89 10, pavliuk.vladyslav.med@bsmu.edu.ua

«Глоубел флешмоб»

Делегації, команди й окремі республіканці та республіканки, чи готові прийняти наш виклик? Чи знаєте ви, що таке флешмоб, яку соціальну місію він виконує і як хоч трошечки змінити світ навколо з його допомогою?

Закликаємо вас долучитись до цього незвично-цікавого суб-фестивалю, який супроводжує кожне проведення фіналу Студреспубліки! Нумо покажемо і доведемо, що молодь може преобразити складні концептуальні смисли в цікаву та драйвову форму, яка запалить і зачепить маси людей! Нумо покажемо, що світ «цифри» не забрав від нас можливість мислити та бачити справжню красу!

Головна мета — здивувати випадкових глядачів/ок, але так, щоб у них не було відрази чи сміху від того, що відбувається. Утримати кордон між подивом і сміхом важко, тому в чистому вигляді класичний флешмоб явище рідкісне. погодьтеся, важливе вміння для будівничих Інакшої України!

Щоб узяти участь, пройдіть обов’язкову онлайн-реєстрацію — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

Деталі — у кураторки суб-фестивалю «Глоубел флешмоб» Вероніки Качали, 099 769 11 14, veronika.v.minenko@gmail.com

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Як проходив «Кубок КВН» на фіналі Студреспубліки-2019 
Як проходив «Глоубел флешмоб» на фіналі Студреспубліки-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Павлюк