fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-09-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Портрети складних понять

Як відобразити стихiю творчого пориву? А свободу як? А перемогу? Надзусилля? А як це зробити, щоби воно ще й вiдгукувалося у душах? Ми намагалися дати відповідь на ці запитання під час, здається, наймасовiшого суб-фестивалю фіналу ХХІІ Студреспублiки«Глоубел флешмобу».

Про стихiйну творчiсть, винахідливість, кмітливість, креативність і, звісно ж, солідарності, які були продемонстровані учасниками/цями «Глоубел флешмобу», який відбувся, 22-25 серпня 2020р., на самому березі Чорного моря, на фіналі Студреспубліки-2020* на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості» — читайте далі.

У світі iснують рiзнi форми залучення та переконання, а в країнi під назвою Студреспублiка одна з найоригінальніших — то флешмоб.

Уявiть собi, шо ви сидите за столиками, смакуючи вечерю, й раптом до вас звертаються вустами великих поетiв/ок, вiдусiль лунають твори, якi надихають до боротьби… Або на березi моря раптом вимальовуються химернi фiгури, що iлюструють буденнiсть… На кожному кроцi Студреспубліки учасники/ці творчо, яскраво й масово зображували альтернативнi портрети складних понять!

Перемогу ж у суб-фестивалi «Глоубел флешмоб» здобула Полтавська делегація. Ми впевненi, що наступного року Студреспубліка і наш суб-фест стануть ще яскравiшими, тож гайда фантазувати просто зараз!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова