fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-10-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Жартуємо і модернізуємо «Без проблем»

Таким собі прологом церемонії урочистого закриття фіналів Студреспубліки став найвеселіший і найвинахідливіший суб-фестиваль, який проявив багато «зірок» на небосхилі гострослів’я та гумору — «Кубок КВН». Підбиваємо підсумки баталій 2019р.

У рамках фіналу XXI Міжнародної програми «Студентська республіка» у Лазурному на великій сцені на березі Чорного моря відбувся «Кубок КВН» на тему, власне, всієї Події Покоління, тобто «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління». Хто «журив», змагався і перемагав – далі.

Через систему відборів влітку, протягом «регіоналок» Студреспубліки, пройшли 2 команди КВН — «Перша сексуальна збірна» (Чернівецька обл.) і «Без проблем» (Полтавська обл.). Вони й перехрестили шпаги гумору та винахідливості на фіналі СР, який проходив з 23 по 26 серпня 2019р.

Команди змагалися у 2-х конкурсних епізодах. «Привітка» – це конкурс, в якому команда знайомиться з глядач(к)ами, презентує свій стиль і гумор. «Зворотна розминка» — це повністю імпровізаційний конкурс, який народжує жарти прямо на очах усіх. Відрізняється від традиційної розминки тим, що задається не запитання… а одразу відповідь. Команди ж підбирають під них варіанти запитань, щоб вийшло найсмішніше.

Склад поважного журі «Кубку КВН» визначено не просто так: це люди, які мають відмінне почуття гумору, а ще це експерт(к)и, гості фіналу й організатор(к)и Студреспубліки: лідер республіканців України Павло Вікнянський, поет, культуролог Євгенія Більченко, шоумен, учасник гурту «Сен-Тропе» Євген Кулик, журналіст, в’язень сумління Руслан Коцаба й інтелектуал Дмитро Марунич.

І вже втретє поспіль КВНівську гору Студреспубліки першими підкорюють полтавці. Чи зможе хтось посунути «царя гори» у 2020-му, дізнаємось на наступному фіналі XXII Студреспубліки. Готуйте жарти й животи!

Аналітика гри-2019  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор:  Марія Корабельнікова