fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Кубок КВН» — не проґав свій шанс

КВН – ще той! І Студреспубліка це кожного року доводить, адже за стільки років «Кубок КВН» став невід’ємною частиною студреспубліканського дійства. Вже вкотре наші веселі та кмітливі учасники/ці змагаються за почесне звання – чемпіон/ка «Кубку КВН». Цей рік не став виключенням, до нас завітають позмагатися найпопулярніші команди з різних регіонів України. Якщо ти маєш почуття гумору і в тебе є невпинне бажання здобути перемогу, отримати кубок першості Клубу веселих і найкмітливіших, то скоріш – реєструйся.

Вже зовсім скоро, а саме з 23 по 26 серпня 2019р. у СОТ «Прибережний», який знаходиться на самісінькому березі справжнісінького Чорного моря, відбудеться фінал ХХІ Студреспубліки на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Там ми і познайомимося з майбутнім володарем «Кубку КВН-2019». Критерії участі й інші подробиці – далі.

Почуття гумору, кмітливість і гостроту розуму команди плануються на тему«Команда модернізаторів і модернізаторок» у 3-х класичних КВНівських конкурсах:

1) привітка або представлення;
2) розминка – імпровізаційний конкурс, гумор народжується на очах у глядачів/ок;
3) СТЕМ – Студентський театр естрадних мініатюр;
4) імпровізаційний – цілий блок імпровізаційних завдань від поважного журі.

 

 

 

 

Важливою умовою участі у всіх заходах КВН є дотримання авторських прав і невикористання матеріалу інших команд. Забороняється використовувати ненормативну лексику та пропагувати ксенофобію, сіяти ворожнечу як у підготовлених, так і в імпровізаційних конкурсах.

Давай, вперед, до перемоги, не проґав свій шанс! Лише не забудь зареєструватися:

Бажаємо командам легкої підготовки до складної гри, а глядачам море гарних емоцій, щирих посмішок і, звісно ж, гучного сміху.

За детальною інформацією звертайтесь до куратору «Кубку КВН» Олександра Шикова, 050 040 65 82, aleksandr.shykov97@gmail.com

Як проходив Кубок КВН на фіналі Студреспубліки-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Шиков