fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-12-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Конкурс від БІОКОН і Студреспубліки: найкращих визначено

Студреспубліка і БІОКОН у рамках літнього циклу XXIII Студреспубліки-2021 і конкурсу «Кращий студент України» провели конкурс графічних креативів. Необхідно було створити рекламні іміджи (малюнок або відео) для Сонцезахисної серії бренду БІОКОН. Підсумки підведено, переможців/ниць нагороджено.

Автор(к)и найкращих робіт отримали цінні призи — по сертифікату на техніку на ₴10к і подарункову косметику. Подробиці про конкурс — в пострелізі. 

Тисячі й тисячі молодих і небайдужих хлопців і дівчат щороку долучаються до активностей Студреспубліки.

Цьогоріч для них у рамках літнього циклу ХХІІІ Студреспубліки-2021 і конкурсу «Кращий студент України» підготували спеціальну можливість: конкурс від наших давніх і надійних партнерів: треба було створити рекламні іміджі для Сонцезахисної серії косметики БІОКОН.

Конкурс складався з двох завдань, участь у яких можна було брати одночасно: малюнок і відео.

Роботи надходили з різних куточків України і були дуже різноманітними (від, звісно, пляжних сюжетів до космічних і супергеройських), у підсумку ж перемогу в номінації «Графічний імідж» отримала Діана Черненко (м. Біла Церква), а в номінації «Відеосюжет» — Олександр Корольов (м. Полтава).

Нагороджувала найкращих Елла Ходанович, піарменеджерка компанії «БІОКОН», під час конкурсу «Кращий студент Києва», який нещодавно відбувся у столиці.

Вітаємо перших та бажаємо, аби їхні круті ідеї були втіленими в життя і принесли користь людям!  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки