fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-12-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

З Новим роком та Різдвяними святами!

Happy New Year and Merry Christmas!

Дорогі подруги і друзі!

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвяними святами!

Наш народ (і молодь насамперед) за останні роки намагаються привчити до терпильства: що це норма — коли для всіх, окрім лічених відсотків, жити важко і дуже важко.

Та ще й ця триклята суперкриза, ковід, нескінченні інфодемії. Одначе, хто, як не ми, мали би розуміти природу всіх цих драматичних процесів і їхню невипадковість?!

Окрім здатності до рефлексії, аналізу та осмислення проблем, ми маємо волю і освоюємо навички до роботи з Майбутнім, до інноватування України та світу!

Тож таких, як ми, труднощі лише ґартують!

А як буде в нас колективна воля до вільного і гідного солідарного життя, до прогресу, то й народ нарешті не буде обманюватися, наївно покладатись на «диво», «дядю», «бабки», американців та марсіян. Візьмемо приклад із справжнього заполярного пролетаря Діда Мороза (Санта Клауса) — ще важче працюватимемо і даруватимемо одні одному радість спільної дії заради свята навколо нас — а не в Європах, на заробітках і в теплих краях, де намагаються хоч на тиждень-другий забути про суєту та безнадьогу.  

Нехай же Новий Рік принесе всім людям України та світу здоров’я, мир, любов, справедливість, прогрес, безмежну енергію і справжню солідарність!

Маємо стратегічну мету всього життя, яку в Спільній Справі з вами, українці, ми, республіканці й інші люди доброї довгої волі, обов’язково втілимо — входження Інакшої України до топ-20 розвинених країн світу! Докладатимемо надзусиль, працюватимемо віддано та солідарно на Спільне Благо — модернізуймо рідну країну і змінимо світ!

ІННОВАТУЙМО! ПРОГРЕС ПЕРЕМОЖЕ!

 

Від імені команди республіканців
Павло Вікнянський
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки