fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-03-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Як вирватися від «пропащої сили»?

Україна разом із усім світом тяжко переживає глобальну суперкризу. Втім, замість, щоб скористатися цим — і зробити ривок, наша держава пробиває чергове дно. Переконані, що деградаційному та соціал-дарвіністському курсу необхідно протиставити альтернативу у вигляді модернізаціїінавацій та інновацій, «нової індустріалізації». Про реальні стратегії та кроки дискутуватимемо 27 березня 2021р. у Києві під час IV Громадянського лекторію на тему «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України». Запрошуємо! Реєструйтесь!

Послідовно, за участі провідних мислителів/ьок і практиків/ес України та зарубіжжя, на різних проєктах і програмах Республіканського руху, Студреспубліки досліджується проблематика модернізації України та світу, необхідні для цього надзусилля. Як долучитися до експертів/ок й активних українців/ок, які вже вчетверте під час Громадянського лекторію дискутуватимуть про можливості іна/інноваційного прориву та здійснення «нової індустріалізації» саме в нинішніх* складних і ризикованих умовах — далі. 

Глобальна суперкриза (одночасно — фінансово-економічна, екологічна, всіх відносин у світі) та пандемія, якою прикриваються панівні групи і класи для того, щоб приховати та перекинути на якісь «реалії», «обставини» й усе суспільство відповідальність за цю суперкризу та некомпетентність і корумпованість своїх дій під час неї, супроводжуються справжніми тектонічними змінами.

Було очікування, що саме в таких неспокійних умовах можна було би нарешті зреалізувати і втілити бунтівну програму інноваційного прориву для України. Проте, вітчизняні панівні групи та класи безсуб’єктні і ні на що для власної країни та народу, окрім шкоди, не здатні. Поки всі «великі» займаються своїми проблемами наполягаємо — ми все ще можемо зробити ривок.

Нагадаємо, що сутність модернізації — у відновленні нормального життя, встановленні свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій, і це не проста, але критична задача для України та світу. Час й об’єктивні, наукові закони природи і життя довели жалюгідність неоколоніальних концепцій «аграрної наддержави» та лібертаріанського радикального ринкового раю (направду, як ми всі з вами відчуваємо на собі — пекла).

Проте, критики, криків про зраду категорично недостатньо! Необхідно випрацьовувати реалістичну альтернативу! Не плутати зі спекуляціями на «обставинах», «реаліях» — ми про дієвий шлях до прогресивного Майбутнього! І за нього має відповідати особливий політичний суб’єкт модернізації, для якого це питання є екзистенційним, який готовий до напруги (р)еволюційних змін, а його учасники/ці здатні до максимальних надзусиль, мислення, роботи з глобальною аджендою і творення вселюдської солідарності.

Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя.

«Нова індустріалізація», зауважимо — досить умовний термін, який означає наступний етап розвитку соціально-економічних відносин людства і полягає у розвитку індустрій, які ґрунтуються на надсучасних технологіях, є дуже гнучкими, індивідуалізованими й, одночасно, глобалізованими, тісно зв’язані з безперервною освітою протягом усього життя, які можуть бути побудовані на адитивних принципах (3D, 4D, 5D), пов’язані зі сферою ІТ, віртуальністю, зав’язані на всі рівні космосу тощо.

Громадянські лекторії — це простір свободи без цензури і хейтспічу, де кожна думка важлива і де немає правильних чи неправильних позицій. Ця важлива ініціатива Студреспубліки збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян разом для діалогу про іна/інноваційний розвиток України й особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток людини й універсальні цінності.

До участі в IV Громадянському лекторії на тему «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України», що відбудеться 27 березня у Києві, із 10:30 до 19:00 (початок реєстрації з 10:00), у приміщенні Українського союзу промисловців і підприємців (м. Київ, М «Хрещатик», вул. Хрещатик 34, 3-й поверх), запрошуємо прогресивних громадян(ок) — економістів/ок, філософів/инь, соціологів/инь та інших інтелектуалів/ок, активістів/ок, робітників/ць, підприємців/иць, журналістів/ок, студентів/ок. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Це вже IV Громадянський лекторій на зазначену тематику, а загалом — 16-й (із 2015р.). Ми спираємося на напрацьоване в попередні рази, а також на доробок інших республіканських проєктів і програм — наша багаторічна системна діяльність присвячена здебільшого модернізації, інноваційному шляху розвитку України та людства.

* Громадянський лекторій відбудеться за дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів.

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Партнери: Український союз промисловців і підприємців, Газета прогресивних людей «Нова Республіка», видавництво «Саміт-книга», SendPulse, Telegram-канал «Можливості».

Умови участі 

Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2020; міжнародні відносини)   
Про ІІІ Громадянський лекторій у Києві (2020; інновації та «нова індустріалізація»)   
Про IІI Громадянський лекторій у Києві (2019; політика пам’яті) 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2019; міжнародні відносини)   
Про ІIІ Громадянський лекторій у Києві (2019; свобода слова)   
Про ІV Громадянський лекторій у Полтаві (2019; громадянин, громада і держава) 
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; інновації та «нова індустріалізація»)   
Про II Громадянський лекторій у Києві (2018; політика пам’яті) 
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2018; свобода слова)   
Про Громадянський лекторій у Києві (2018; інновації та «нова індустріалізація»)   
Про Громадянський лекторій у Києві (2017; політика пам’яті) 
Про ІІI Громадянський лекторій у Полтаві (2017; громадянин, громада і держава) 
Про I Громадянський лекторій у Києві (2017; свобода слова) 
Про Громадянський лекторій у Сумах (2016; гуманістичні цінності) 
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016; громадянин, громада і держава) 
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015; громадянин, громада і держава)




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки