fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Розумниці та розумники з усієї України їдуть на Студреспубліку, а ти?

Зовсім незабаром на фіналі XXIII Студреспубліки збереться найактивніша і найпрогресивніша молодь з усієї України, щоб довести всьому світу, що Україна може бути Інакшою — заможною, гідною, інаваційною та сильною. А тренувальним плацдармом для звершення кардинальних змін стануть, зокрема, і наші суб-фестивалі, особливо важливими серед яких є Інтелектуальні ігри та «Дебати».

У рамках фіналу Студреспубліки-2021*, що пройде 21–24 серпня 2021р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному, на тему «Інакша Україна — для Нового світу», є можливість взяти участь у змаганнях із Інтелектуальних ігор і «прокачати» себе в «Дебатах». Як долучитися до суб-фестів — в анонсі.

Інтелектуальні ігри

Де можна шукати відповіді на заплутані, каверзні, з підтекстом запитання? А воднораз відпрацьовувати взаємодію з командою? А ще проявляти креатив і кмітливість? Саме тут, пробуджуючи інтуїцію, зазираючи в найпотаємніші кутки мозку, віднаходяться факти, які розширюють наші уявлення про дійсність! Саме тут — на Інтелектуальних іграх Студреспубліки!

Хто хоче грати в «Що? Де? Коли?» з розумничками і розумницями з різних регіонів України, скорше реєструйтеся, щоб взяти участь у фіналі Студреспубліки-2021, — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою спеціального Telegram-боту:

 

 

 

 

 

 

«Дебати»

Щоб прогрес і мислення вижили, ширилися Україною і світом, треба вміти їх захистити, відстояти, треба вміти достойно і переконливо донести свою позицію. Зробити це грамотно, переконливо й аргументовано допоможе суб-фест «Дебати» на фіналі Студреспубліки.

Всіх майстрів/инь слова та логіки (і тих, хто лише вчиться) ми запрошуємо на жорсткий «Де-батл», в якому переможе найсильніший/а та найпрогресивніший/а.

 

Друзі та подруги, не втрачайте часу! Реєструйтеся на участь в ОДГ і суб-фестивалях — онлайн або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою спеціального Telegram-боту.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Деталі — у куратора Інтелектуальних ігор і «Дебатів» Дмитра Рогозного, 093 779 32 35  

Як проходили Інтелектуальні ігри на фіналі Студреспубліки-2020
Як проходили «Дебати» на фіналі Студреспубліки-2020
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Рогозний