fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-11-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Вчимо, як відправляти в глибокий інтелектуальний нокаут

Круті, підкачані, красиві, трохи зухвалі. Думаєте це ми про спортсменів/ок? Помиляєтеся — це і про наших інтелектуалів/ок. Із року в рік на республіканській платформі зростає чимало молодих суперінтелектуалів/ок, які запросто завдадуть глибокого нокауту будь-якому/ій топполітику/есі. В наших хлопців і дівчат є кілька чудових рецептів, серед яких унікальний суб-фест для прокачки своїх здібностей і знань — Інтелектуальні ігри.  

22-25 серпня 2020р. на узбережжі Чорного моря, у Скадовську, проходив фінал ХХІІ Студреспубліки* на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Детальніше про те, як «ферментуються» розумнички й розумниці — дізнавайтеся далі.

Передові команди з різних регіонів України зібралися і потужно заявили про свої амбіції перемогти в одному з найбільш складних суб-фестів — Інтелектуальні ігри, зокрема змагалися у «Що? Де? Коли?».


Тисячі запитань та відповідей, енциклопедій та різноманітних інших джерел знань залишились за кордонами Студреспубліки, тож оголивши інтелект і винахідливість, ковтнувши добрячої херсонської хоробрості — учасники/ці почули перше запитання ведучого.

Все було немов у тумані. Лічені хвилини для відповідей — і лише чистий розум гравців/чинь. Далі було ще складніше, ніби крізь терни, шукаючи істину, пробивались крізь нові й нові запитання — а перемогли представники/ці Чернівецької обл.

Тепер ми знаємо наших героїв/нь — звісно, вони достойні найкращих відзнак. А значить, нагороджені найпочеснішими дипломами фіналу Студреспубліки-2020 і найбажанішими республіканськими футболками.

Тож беріть і ви приклад із найкращих! Готуйтеся до інтелектуального супербатлу наступного літа — і хто знає, можливо ви допоможете запалити нові вогні неосяжних знань!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова