fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-07-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Гра, яку вперше… програно

2017_06_29_ TAM172З 29 червня по 1 липня 2017р. у Чернігові на Голубих озерах (с. Олешня, Ріпкинський р-н) відбувся Чернігівський регіональний етап Студреспубліки-2017, що проходив у рамках Міжнародного молодіжного наметового містечка «ТАМ» – Територія активної молоді». Тема: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Чернігівщини» виявилася не просто складною (це зрозуміло), більше – непідйомною для молоді області.

Вперше гра виявилася програною. Що ж це означає? Що в Чернігівщини немає майбутнього, чи те, що молодь просто не бажає працювати над його розвитком? Про все «по чєсноку», по порядку розкажемо у підсумковому матеріалі.

Програма була дуже насиченою, кожен із учасників наметового містечка зміг проявити, реалізувати та показати себе з найкращої сторони, беручи участь у різноманітних суб-фестивалях, заходах: «Квест-фестивалі», «Студентській Мафії», військово-патріотичних навчаннях із тактичної медицини та стрілецької підготовки, які проводили чернігівські студреспубліканці-учасники АТО, різноманітних тренінгах і майстер-класах. Крім того республіканка Юлія Дайнеко, HR management у компанії Transparen провела тренінг «Як віднайти роботу своєї мрії», під час якого учасники отримали практичні навички з працевлаштування, написання резюме та пошуку роботи.

2017_06_29_ TAM302017_06_29_ TAM16

 

 

 

 

 

 

 

Під час оргдіяльнісної гри на тему: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Чернігівщини» учасники були поділені на три команди, яким для старту необхідно було проаналізувати сучасну індустрію та взаємозв’язки промисловості й освіти.

2017_06_29_ TAM1832017_06_29_ TAM165

 

 

 

 

 

 

 

Серед ідей, що лунали від учасників можна виділити, що навчальна програма перевантажена та не відповідає вимогам сучасного виробництва, також велику роль у навчанні грає іноземна мова, яку недостатньо вивчають в університетах, і яка дуже необхідна при працевлаштуванні. Програмою розвитку освіти гравці вважають запровадження в Україні онлайн-університетів, постійне підвищення кваліфікації викладачів і всебічну, постійну співпрацю «Виш – підприємство – молодь».

Учасники констатували занепад української освітньої системи, причина – відсутність достатньої мотивації у студентів, виїзд молодих людей за кордон і корупція у вишах. Крім того студреспубліканці вважають, що якість навчання зросте, якщо батьки будуть приділяти велику увагу шкільній освіті та допоможуть свідомо обирати спеціальність, яка дійсно цікава абітурієнту.

2017_06_29_ TAM1302017_06_29_ TAM162

 

 

 

 

 

 

Третього дня всі команди об’єдналися та запропонували рішення нової індустріалізації для всієї країни, а саме: розвиток автоматизованих технологій, експансія на Марс, розвиток ВПК та ядерної енергетики. Але у зв’язку зі слабкими позиціями гравців, відсутністю справжнього бажання боротися та перемагати, ігровий оргкомітет вирішив закрити гру без проведення виборів. Поки Студентський мер і Студмагістрат-2016/2017 залишаються на своїх виборних посадах.

Показати бажання та рішучість до розвитку Чернігівщини, до нової індустріалізації молодь зможе під час ІІ етапу оргдіяльнісної гри Чернігівської Студреспубліки-2017. Дати проведення: 12 серпня. Місце – уточнюється, стежте за інфою на сайті Студреспубліки. Хто хоче долучитися, проходьте просту онлайн-реєстрацію:

Партнери: Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Центр Level Up, магазин «Все для танцю, фітнесу та гімнастики».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки