fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Молоді й активні, запрошуємо!

29 червня — 1 липня 2017р. на Голубих озерах (с. Олешня, Ріпкинський р-н) відбудеться Чернігівський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», який щороку збирає й об’єднує небайдужу молодь Чернігівщини. Подія проходитиме в рамках Міжнародного молодіжного наметового містечка «ТАМ» – Територія активної молоді». Тема Студреспубліки-2017: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Чернігівщини».

Набридло валятися на диванах чи їсти шашлики в лісі, а хочете нарешті зробити щось корисне для рідного краю, тоді Чернігівська Студреспубліка запрошує вас приєднатися і провести змістовно-активно-розважально-насичено найближчі вихідні. Що буде на Голубих озерах — нижче.

Протягом 3-х днів молодь буде грати в оргдіяльнісну гру, брати участь у мульти–фестивальній частині (відбудуться суб-фестивалі «Студентська Мафія»«Фото–конкурс», «Квест-фестиваль», спортивні змагання, Кубок КВН), а на завершення учасники Чернігівської Студреспубліки оберуть нових Студентського мера та депутатів Студентського магістрату регіону, які й будуть представляти честь області на всеукраїнському фіналі, що традиційно проходитиме до Дня незалежності України на березі моря.

Обов’язковою умовою участі є онлайн-реєстрація на сайті Студреспубліки:

Приєднуйся, тільки разом ми зможемо збудувати наше майбутнє!

Деталі уточнюйте у регіональної координаторки Чернігівської Студреспубліки-2017 Надії Холявко, 093 582 51 65.

Партнери: Центр Level Up, магазин «Все для танцю, фітнесу та гімнастики».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки