fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-07-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Молодь Чернігівщини хоче розвиватися

З 30 червня по 2 липня 2016р. у Чернігові, нXWInsqzJEEkа території веслувальної бази ДЮСШ №1 відбулася Чернігівська регіональна Студреспубліка-2016! Тема: «Позитивні сценарії модернізації Чернігівщини: роль громад і молоді». Вітаємо новообраного Студентського мера Надію Холявко, а також Студентський магістрат.

На 3 дні молодь із усіх куточків Чернігівщини зібралася на березі р. Десна у рамках молодіжного наметового містечка «Територія активної молоді», де і проводилась цьогорічна Студреспубліка. Що з цього вийшло і хто став переможцями – читайте у постматеріалі.

Найактивніші жителі Чернігівської області взяли участь у цілій низці цікавих суб-фестивалів та ігор. Цього року було проведено Кубок КВН, за участю команди м. Ніжина «2×2» і відомої чернігівської команди «7*Я», Music Live Awards, на якому виступали неперевершений чернігівський гурт «Скеля» й Артур Атрощенко. Також усі бажаючі учасники табору мали змогу поділитися своїм музичним талантом. У Фото-конкурсі «Спалах емоцій» перемогла жителька м. Прилуки та студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Тетяна Дуденок, яка надала світлини, що найяскравіше передали сутність подій за 2 дні.

Спортивні ігри.Суб-фестивалі під час Студреспубліки.

Цікаві результати ми отримали під час фото-квесту. Всі учасники показали чудові знання центральної частини Чернігова, а головне, проявили свою креативність. Перемогу у цьому суб-фестивалі здобула команда «Бахмач 2», гравцями якої були: Андрій Васін, Ірина Васіна, Яна Ладись.

Чудовий результат показали наші студенти і під час рольової гри «Мафія». Цього року було проведено класичний варіант гри, за результатами 3-х ігор найкращими стали: Максим Копистко (м. Чернігів), Олександр Біленко (м. Ніжин) та Юрій Товстиженко (Семенівський р-н).

Запекла боротьба відбулася під час оргдіяльнісної гри, яку модерував один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба. У ході гри виокремилось 2 політичні сили: «Тільки вперед» і Non Stop. Перша партія запропонувала цікаві проекти, метою яких є навчання молоді: проекти «Учні у вишах», «Підприємці у вишах», «Штрафи у вишах (для студентів) у вигляді виправних робіт» і найцікавіший проект «Молодь», який включає ряд лекторіїв та арт-пікніків. Партія Non Stop запропонувала оновити апарат влади, аби більш молоді кадри мали змогу працювати на благо, зробити акцент на культурно-розважальну програму, адже за їх словами це саме те, чого потребує сучасна молодь, пропаганду здорового способу життя через соціальні мережі.

ОДГOdH7uYuEdiE

За результатами виборів стало зрозуміло, що молодь Чернігівщини не бажає лише розважатися, наші студенти хочуть навчатися, проводячи час із користю! Перемогла партія «Тільки вперед». Отож, Студентським мером Чернігівського регіону цього року стала студентка Чернігівського національного технологічного університету Надія Холявко, а депутатами Студентського магістрату стали:

  • Олексій Безпалий, Національний державний університет ім. М.Гоголя, м. Ніжин;
  • Максим Жигун, Київський національний університет внутрішніх справ, м. Носівка;
  • Юлія Зотікова, Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя, м. Прилуки;
  • Анастасія Красновид, Національний державний університет ім. М.Гоголя, м. Ніжин;
  • Поліна Левківська, Чернігівський національний технологічний університет, м. Чернігів;
  • Владислав Мартиненко, Прилуцький агротехнічний коледж, м. Прилуки;
  • Володимир Петриченко, Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя, м. Ніжин;
  • Володимир Селезько, Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я.Франка, м. Прилуки;
  • Марія Сидоренко, Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова, сел. Ріпки;
  • Анастасія Ярмак, абітурієнтка, м. Прилуки.

Маємо надію, що цьогорічний Студмагістрат проявить себе лише з найкращої сторони та гідно представить Чернігівщину на всеукраїнському етапі.

Відкриття

Окрему подяку висловлюємо Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації за допомогу в організації та проведенні регіонального етапу Чернігівської Студреспубліки-2016.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Храмова