fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-06-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Найвизначніший студентський мульти-фестиваль області — XV Чернігівська Студреспубліка!

ПечатьЗ 30 червня до 2 липня 2016р. у Чернігові, на березі мальовничої річки Десни, відбудеться грандіозна подія літа: Чернігівська регіональна Студреспубліка-2016! Тема: «Позитивні сценарії модернізації Чернігівщини: роль громад і молоді».

Ми щиро переконані, що молодь і є тією рушійною силою, що може піднести нашу країну. А в нашому регіоні, напевно, є сотні молодих та амбіціозних людей, які бажають змінити наш регіон на краще. Тому, як і де можна написати позитивну програму модернізації області, дізнаєтеся просто зараз.

Отже, запрошуємо всіх активних і небайдужих до участі у XV Чернігівській регіональній Студреспубліці. У вас є нагода стати Студентським мером або депутатом Студентського магістрату нашого регіону, а у майбутньому представляти Чернігівщину на всеукраїнському етапі та поборотись за звання Студентського президента України-2016/2017.

Чернігівська Студреспубліка-2015

Також, саме для вас організовані різноманітні суб-фестивалі та захоплююча дозвіллєва частина. Цього року, ви можете взяти участь у «Квест-фестивалі», «Мафії», Кубок КВН, Фото-конкурсі, «Фестивалі аматорського відео» та багатьох інших розвагах і подіях.

Для участі у проекті потрібно пройти обов’язкову онлайн реєстрацію  самому та запросити до участі своїх друзів:

Увага: взяти участь Чернігівській Студреспубліці та поборотися за звання депутата Студентського магістрату та Студентського мера можна лише за умови наявності паспорту Студреспубліки, отримання якого можливе лише після проходження онлай-реєстрації!

Для вашого комфорту буде організовано наметове містечко на лівому березі р. Десна (веслувальна база ЧОО ФСТ «Україна»), де ви зможете провести час із друзями та познайомитись із молоддю всієї області!

З нетерпінням чекаємо на зустріч саме з вами!

За додатковою інформацією звертатися за номерами: 098 98 58 068, 093 97 46 780, 095 37 10 880 – Олександра Храмова.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Храмова