fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Донеччина – ти готова?

Донецька Студреспубліка14 по 16 липня 2017р. на базі ОДМСОК «Перлина Донеччини» (м. Святогірськ) відбудеться головна літня подія регіону – Донецька Студреспубліка-2017. Тема цьогорічного мульти-фестивалю: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Донеччини». Долучайтеся! Розвиватимемо Донбас разом!

Донеччина показує передовий і активний рух вперед. Донецька Студреспубліка, як завжди, буде змістовна, цікава й енергійна. Хочеш не лише про це почитати в інтернеті, але й узяти участь – проходь онлайн-реєстрацію сам, запрошуй друзів333 і збільшуй команду республіканців

На студентську молодь сходу України очікує важка, але неймовірно цікава оргдіяльнісна гра та незабутні суб-фести: «Квест-фестиваль», «Нічна туса» біля озера, Фото-конкурс «Спалах емоцій», спортивні змагання, танцювальний батл, у фіналі — вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, а також багато сюрпризів і море позитивних вражень.

Для участі необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:

Ми чекаємо на вас! І не забудьте з собою взяти: бажання працювати, відчуття здорової конкуренції, гарний настрій та сили для 3-х шалених днів.

Деталі дізнавайтеся у регіональної координаторки Оксани Ступак, (050) 174 18 19, (097) 690 62 93

Організатори: Донецька Студреспубліка.
Співорганізатори: ГО «Молодь Сходу України», ГО «Новосхід», ГО «Заходи».
За підтримки: управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації, а також у межах грантового проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що реалізується Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки