fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-07-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Інакше бачення змін Чернігівщини

Чернігівська Студреспубліка-2021 — done! Відбувся обласний етап ХХІІІ Студреспубліки, тема: «Інакша Чернігівщина — для Нової України». Обрано нову Студентську мерку та депутатів/ок Студентського магістрату, які представили Інакше бачення змін Чернігівщини. Наші вітання перемож(ни)цям! І до зустрічі на фіналі Студреспубліки на морі! [+ відео]

17–18 липня 2021р. найактивніші студент(к)и Чернігівщини взяли участь у оргдіяльнісній грі та цілій низці цікавих суб-фестивалів. Всього до події долучилося близько сотні учасників/ниць з усієї області. Деталі — нижче.

Чернігівську Студреспубліку* відвідали гості, які виступили з вітальним словом під час відкриття: Сергій Гривко, народний депутат України, й Ірина Усенко, Студентська мерка Чернігівщини-2007/08, депутатка Студентського парламенту України-2007/2008.

У рамках ОДГ-подібної гри (яку вів регіональний координатор Чернігівської Студреспубліки-2021, депутат Студентського парламенту України-2020/2021 Іван Усов, а до підготовки активно долучилась депутатка Студентського магістрату Чернігівщини-2020/2021 і Студентського парламенту України-2020/2021 Поліна Компанієць) запекла боротьба точилась між 4-ма командами, які згодом утворили 4 партії з кардинально різними ідеологіями та концепціями розвитку регіону й України: IN CHE, «ІСТФАК», «ТІЛЬКИ ТАК!», «Студентська країна».

Дебати між тими, хто кандидував на посаду Студентського/ї мера/ки Чернігівщини, вів депутат Студентського магістрату Чернігівщини-2006/2007 Сергій Семененко. Студентською меркою Чернігівщини у підсумку була обрана студентка Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка Анастасія Жук.

За результатами партійного голосування беззаперечну перемогу здобула «Студентська країна», яка представляла «помірковано-центристську» позицію. А депутат(к)ами Студентського магістрату стали:

  • Олександр Гучинський, Національний університет «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка;
  • Денис Іванок, Національний університет «Чернігівська політехніка»;
  • Інна Кулик, Національний університет «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка;
  • Валентина Шевченко, Національний університет «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка;
  • Аліна Шурпило, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

У рамках мульти-фестивальної частини республіканці також змістовно проводили дозвілля та набиралися енергії, відбулися такі суб-фести: «Дебати», Настільні ігри, «Квест-фестиваль», Інтелектуальні ігри, спортивно-журналістський проєкт «Республікада» тощо. Також учасники/ці могли долучитися до лекції від голови Чернігівського політклубу Олександра Рися про медійну грамотність.

Наступний етап — фінал Студреспубліки-2021, який відбудеться 21–24 серпня, до Дня незалежності України, на узбережжі моря. Чернігівська студвлада налаштована потужно представити свій регіон, як на мисленнєвому й інтелектуальному рівні, зокрема, в рамках оргдіяльнісної гри (тема фіналу: «Інакша Україна — для Нового світу»), так і продемонструвати всі свої таланти і вміння, беручи участь у різноманітних суб-фестах. Долучайтеся і ви до нашої делегації на фінал. Запрошуємо!

Чернігівська Студреспубліка відбулася за оргпідтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради та департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, а весь Літній цикл Студреспубліки-2021 проходить за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки