fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-08-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Як не бути політичним овочем

На базі відпочинку Kosa beach club відбувся Чернігівський регіональний етап ХХІІ Міжнародної програми «Студентська республіка». Тема — «Надзусилля для прогресу та справедливості Чернігівщини». Вітаємо новообраних депутатів/ок Студентського магістрату та Студентського мера Івана Усова!  

Два шалені та насичені дні «регіоналки» пройшли на березі р. Десни, на базі відпочинку, де розмістилося понад 70 учасників/ць Чернігівської Студреспубліки-2020*. Як все відбулося — в тексті нижче. 

Найактивніші студент(к)и Чернігівщини 15–16 серпня 2020р. взяли участь у оргдіяльнісній грі та цілій низці цікавих суб-фестивалів й ігор.

Точилася запекла боротьба між студентськими партіями, у якій взяли участь дві політичні сили: «Альфа-партія» та «Сила Чернігова». Обидві партії показали гарний результат роботи в групах і під час пленумів, просували свої ідеї, презентували учасникам/цям-виборцям/чиням політичні програми.

За результатами голосування перемогу зі значним відривом здобула «Альфа-партія». Студентським мером Чернігівщини став студент Національного університету «Чернігівська політехніка» Іван Усов, а депутат(к)ами Студентського магістратуру обрані:

  • Анна Арутюнова, Національний університет «Чернігівська політехніка»,
  • Ельвіра Грищенко, Національний університет «Чернігівська політехніка»,
  • Ігор Данич, Національний університет «Чернігівська політехніка»,
  • Поліна Компанієць, Національний університет «Чернігівський колегіум»,
  • Денис Могильний, Івано-Франківський національний медичний університет,
  • Ясса Жанін Окамбі-Кіндало, Київський національний торговельно-економічний університет.


У рамках мульти-фестивальної частини було проведено Кубок КВН за участі студентських команд: «Коктель от бати» (переможці), «Болти» та «Ні к селу, ні к городу»; Music Live Awards, «Студентська Мафія», «Квест-фестиваль», «Дебати», Фото-конкурс «Спалах емоцій», Настільні ігри, спортивні змагання, UNO-фест, змагання з канату, Джампінг-фест, інтелектуальна гра Quiz тощо.

Окрім дозвіллєвої програми, всі охочі могли долучитися до лекції від голови Чернігівського політклубу Олександра Рися «Як не бути політичним овочем».

* Під час проведення події дотримувалися адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки