fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-08-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Чернігівщина в очікуванні головної події регіону

XXII Чернігівська Студреспубліка відбудеться 15-16 серпня 2020р. у славному місті легенд Чернігові, на базі Kosa Beach Club. Уся найактивніша, найпрогресивніша молодь регіону, яка прагне реальних змін, збереться разом і працюватиме над темою «Надзусилля для прогресу та справедливості Чернігівщини». Реєструйтеся!

Інтелектуальна робота + насичена дозвіллєва активність: тільки на Студреспубліці ці два, здавалося б, непоєднувані напрямки чудово доповнюють один одного. Як і вам стати частинкою великого проєкту на Чернігівщині* — читайте деталі в анонсі.

Хочете бути важливим чинником змін? Запрошуємо на Чернігівську Студреспубліку-2020! Проведемо цей час активно та насичено, зробимо корисне для рідного краю. Всі небайдужі — приєднуйтесь, XXII Чернігівська Студреспубліка того варта!

Протягом 2-х днів молодь буде грати в оргдіяльнісну гру, а також для підзарядки та натхнення на неї чекатиме динамічна мульти-фестивальна частина (відбудуться суб-фестивалі: «Студентська Мафія»«Фото-конкурс», «Квест-фестиваль», спортивні змагання, «Кубок КВН»). У кінці події учасники/ці обласної Студреспубліки оберуть нових Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату Чернігівщини, які мусимуть захищати інтереси студентів протягом року, а спочатку представлятимуть честь регіону на всеукраїнському фіналі, що відбудеться 22-25 серпня на морі, у Скадовську. Ну що, вперед? 

 

 

 

Цьогорічна тема Чернігівської Студреспубліки: «Надзусилля для прогресу та справедливості Чернігівщини». Переконані, спільно ми зможемо подолати всі перешкоди, але необхідно докласти максимальних зусиль! Надзусиль!

Розумні, креативні, сміливі молоді студент(к)и активно проходять онлайн-реєстрацію на Чернігівську Студреспубліку — поспішайте і ви, залишилося зовсім мало часу:

На Чернігівській Студреспубліці ми зможемо створити візію майбутнього, використовуючи всі ресурси нового технологічно-інформаційного суспільства разом із інтелектуал(к)ами, депутат(к)ами, талановитими управлін(и)цями створимо найкращу стратегію розвитку Чернігова!

Детальна інформація — у голови оргкомітету Чернігівської Студреспубліки-2020 Анастасії Корицької, 063 575 87 70.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки